Francouzští fotbalisté trefili vzduchovkou chodce. Klub je propustil

4. 4. 2017 10:20
Jeden z potrestaných hráčů Toulouse - Odsonne Edouard.
Jeden z potrestaných hráčů Toulouse - Odsonne Edouard.

Dva mladí fotbalisté, kteří v únoru vystřelili vzduchovkou z auta na chodce, byli propuštěni z Toulouse. Desátý klub francouzské ligy kvůli incidentu ukončil hostování devatenáctiletého Odsonneho Edouarda z Paris St. Germain a skončil také o rok starší Mathieu Cafaro.

"To, co Odsonne udělal, je neodpustitelné a skandální. Za nás už si nikdy nezahraje, vracíme ho zpátky do Paris St. Germain," řekl v rozhovoru pro rozhlasovou stanici RMC předseda klubu Olivier Sadran. "Byl u toho ještě jeden hráč a ten u nás taky skončil," přidal Sadran.

K incidentu došlo v únoru, kdy Edouard s vozem zastavil u chodníku a Cafaro zasáhl chodce diabolkou do ucha. Případem se zabývá rovněž policie, která oba hráče identifikovala na základě kamerových záznamů díky poznávací značce Edouardova vozu.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Valné shromáždění OSN podpořilo deklaraci ohledně dvoustátního řešení

Zahraničí
12. 9. 2025

Trump řekl, že pošle Národní gardu do Memphisu, vyslat ji chce i do New Orleans

Zahraničí
12. 9. 2025

Kriminalita mladistvých v ČR vzrostla od roku 2021 o třetinu, uvedl Rakušan

Domácí
12. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ