Kaká prosí Real: Chci odejít, najděte mi nový klub

30. 8. 2013 09:33
Brazilský záložník Kaká.
Brazilský záložník Kaká.

Brazilský záložník Kaká změnil názor a chce odejít z Realu Madrid. Jednatřicetiletý bývalý nejlepší fotbalista světa informoval vedení Bílého baletu, aby mu během dvou dnů zbývajících do konce přestupového období pomohlo najít nový klub.

"Každý den jsem připraven trénovat i hrát, ale to neznamená, že jsem tady šťastný. Je to pro mě těžké, protože v týmu je čím dál méně místa," citoval Kaká server BBC. "Klub ví, že chci pryč, proto bych si přál, aby mi pomohli najít nový klub," uvedl.

Kaká, který ve čtvrtečním přípravném zápase s La Coruňou pomohl Realu dvěma góly k vítězství 4:0, přišel do Madridu v roce 2009 z AC Milán za 65 milionů eur. Ve Španělsku se i vinou zranění neprosadil, boj o místo v sestavě však dlouho odmítal vzdát.

Odhodlal se k tomu až nyní a k nalezení nového působiště má brazilský reprezentant jen dva dny. "Nechci mluvit o jménech klubů, protože žádné nabídky zatím nemám," uvedl Kaká. "Jisté je pouze to, že nepůjdu do Brazílie, protože tam už přestupní období skončilo," uvedl.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

Kongo začalo očkování proti ebole, neví se, zda bude fungovat

Zahraničí
28. 8. 2026
zámek Mikulov, ilustrační foto

Festival nepopulární hudby MikuLOVE nabídne Letní kapelu či Dunaj

Kultura
28. 8. 2026
okresní soud v Prešově

Soud na Slovensku poslal do vazby dva obviněné kvůli přípravě útoku

Zahraničí
27. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ