Krejčí se při vítězství Boloni blýskl dvěma přihrávkami

21.09.2016 21:04

Juventus na hřišti Palerma přišel o dva hráče.

Zranění
Juventus hlásí padlé: v Palermu se zranili Rugani a Asamoah

Fotbalisté Juventusu přišli při sobotním vítězství 1:0 nad Palermem v italské lize o dva hráče kvůli zranění pravého kolena. Daniele Rugani i Kwadwo Asamoah... více

AS Řím prohrál s FC Turín, Totti vstřelil 250. gól.

Serie A
AS Řím překvapivě prohrál, Totti trefil jubilejní gól

Aktualizováno 25.09. 23:19Fotbalisté AS Řím v 6. kole italské ligy překvapivě prohráli na hřišti FC Turín 1:3. Za domácí tým se prosadili Andrea Belotti a dvakrát Iago Falque, na opačné... více

Juventus porazil Palermo a zůstane v čele italské ligy.

Italská liga
Juventus porazil Palermo a zůstane v čele Serie A

Aktualizováno 25.09. 10:09"Stará dáma" zvítězila v italské lize na hřišti Palerma 1:0 a po šestém kole zůstane v čele tabulky. Rozhodl v 49. minutě vlastním gólem Edoardo Goldaniga.... více

Juventus prohrál ve šlágru italské ligy s Interem Milán.

Interu se dařilo, otočil zápas s Juventusem a triumfoval

Milánský Inter otočil ve 4. kole italské ligy zápas s Juventusem a obhájce titulu porazil 2:1. O výhře soupeře Sparty v Evropské lize rozhodl v 78. minutě... více