Slovenský trenér Marian Jelínek.

Šok pro trenéra
Odvolaný Jelínek: Přišlo to jako z čistého nebe. Překvapilo mě to

Kouče Mariana Jelínka rozhodnutí vedení hokejistů Mladé Boleslavi o jeho odvolání překvapilo. Odůvodnění se nedočkal a ani po něm nepátrá. Přesto všechno bude... více

Dlouholetý generální ředitel a sportovní manažer hokejistů Třince Pavel Marek ve funkci skončil.

Trable v Třinci
Konflikt Polanského s Kýhosem odnesl manažer Marek

Dlouholetý generální ředitel a sportovní manažer hokejistů Třince Pavel Marek ve funkci skončil. Jde o jeden z důsledků aféry, která se o víkendu rozhořela... více

Trenér Marian Jelínek končí na střídačce hokejistů extraligové Mladé Boleslavi.

Špatné výsledky
Osvědčené duo se rozpadlo. Jelínek opouští Výborného Boleslav

Trenér Marian Jelínek končí na střídačce hokejistů extraligové Mladé Boleslavi. S hlavním koučem Františkem Výborným bude nově spolupracovat jako asistent... více

Třinecký hokejista Jiří Polanský.

Matador na tribuně
Polanský nehraje: Podle mě je to osobní, uvažuje se slzami v očích

05.12. 06:01 Původní zpráva

Třinecká ikona se na poslední dva zápasy svých Ocelářů dívala z tribuny. Útočník, který kroutí v klubu svého srdce už čtrnáctou sezonu ale není zraněný nebo... více

Hokejista Filip Chytil se trefil poprvé v extralize.

Premiérová trefa
První gól doma a v derby? Nepopsatelné, zářil mladý talent Chytil

05.12. 05:00

Dřel, bojoval a nakonec si i po zásluze dočkal. Sedmnáctiletý zlínský útočník Filip Chytil byl jako každý zápas velmi vidět a v neděli k tomu navrch přidal i... více

Vítkovice přetlačily Spartu na jejím ledě.

Pražský retro zápas
Body ze Sparty jsou zlaté, pochvaluje s obránce Výtisk

04.12. 22:36

Hokejisty Vítkovic dělily na ledě Sparty jen dvě a půl minuty od výhry v normální hrací době, nakonec se však i přes inkasovaný gól v soupeřově dvojnásobné... více

Sparta odehrála duel s Vítkovicemi ve speciálních retro dresech.

Hokejová extraliga
Vítkovice uťaly sérii Sparty, k vítězství se protrápili také Oceláři

04.12. 19:17 Aktualizováno 04.12. 20:27

Vítkovice porazily ve 27. kole extraligy Spartu na jejím ledě 4:3 v prodloužení a ukončily tak šestizápasovou sérii výher Pražanů. Utkání rozhodl po osmnácti... více

Hokejista Milan Mikulík.

Zlobivý hoch
Karlovarský Mikulík zase filmoval! Za trest přijde o část platu

04.12. 17:58

Karlovarský hokejista Milan Mikulík bude opět platit za filmování. Šestatřicetiletý útočník se ho podle disciplinární komise dopustil nejprve v utkání 25. kola... více

Hokejisté Sparty slaví jubileum.

Extraliga
Sparta slaví jubileum. V nových dresech a hned dvojnásobně

04.12. 05:00

Hokejisté pražské Sparty odstartují nedělním soubojem o extraligové body s Vítkovicemi měsíc oslav 80. výročí ligové soutěže a zároveň 113 let své existence.... více

Útočník hokejové Sparty Petr Vrána.

Extraliga
Tříbodový Vrána: Musíme vyhrávat pořád, jinak se neposuneme

03.12. 05:30

Hokejový útočník Petr Vrána se podruhé v sezoně výrazně podepsal pod výhru Sparty nad Plzní. Zatímco ve 13. kole si na západočeském ledě připsal tři body za... více

Sparťanský útočník Lukáš Klimek.

Extraliga
Snad mi to tam teď bude padat častěji, přeje si Sparťan Klimek

02.12. 21:51

Téměř tři měsíce musel útočník Sparty Lukáš Klimek čekat na druhý gól v sezoně. Člen elitní formace Pražanů se střelecky prosadil ve třetím kole 13. září na... více

Hokejisté Sparty porazili Plzeň a vyhráli pošesté za sebou.

Extraliga
Sparta znovu vyhrála, Třinec ovládl derby, Litvínov už je třetí

02.12. 19:25

Hokejisté Třince porazili v 26. kole extraligy Vítkovice 3:2 v prodloužení. Jubilejní 100. moravskoslezské derby rozhodl v 36. sekundě nastavení útočník Jakub... více

Třinec a Vítkovice se utkají ve stém vzájemném derby.

Tečka za polovinou soutěže: Kdo ovládne "ocelové" derby?

02.12. 06:30 Původní zpráva

Rychlík hokejové extraligy se neustále řítí dál a nezastavuje. V pátek se soutěž dostane do půlky, pak se přehoupne do druhé části. Ani šestadvacáté kolo... více

Milan Bartovič se raduje.

Tygří ohlasy
Bojovalo se o každý kousek ledu. Pro nas velké vítězství, ví Bartovič

02.12. 05:30

Čtrnácté vítězství z posledních patnácti utkání si připsali ve čtvrteční předehrávce 26. kola hokejisté Liberce, kteří na svém ledě udolali Mladou Boleslav 2:1... více

Liberec se v předehrávce 26. kola utkal s Mladou Boleslaví.

Extraligová předehrávka
Tygři rozsekli duel s Boleslaví v prodloužení, gólem rozhodl Vitásek

01.12. 20:35

Liberečtí Bílí Tygři porazili v předehrávce 26. kola extraligy Mladou Boleslav 2:1 v prodloužení. Obhájce titulu zdolal svého čtvrtečního soka pod Ještědem... více

"Jsem takový sváteční střelec," smál se po zápase útočník hokejové Sparty Dominik Uher.

Konec gólového půstu
Když se trefí, Sparta vítězí. Chci dávat víc gólů, směje se Uher

30.11. 05:30

V pravý okamžik ukončil svůj gólový půst útočník hokejové Sparty Dominik Uher. Takřka měsíc a půl od posledního zápisu proti Karlovým Varům přidal na konto... více

Zleva Petr Koblasa z Chomutova a Lukáš Derner z Liberce.

Extraliga
Liberečtí Tygři porazili Chomutov, Sparta ovládla duel s Brnem

29.11. 19:48

Hokejisté mistrovského Liberce porazili v dohrávce 18. kola extraligy Chomutov 2:0 a vyhráli třináctý z posledních čtrnácti zápasů. O branky se postarali na... více

Milan Mikulík z Karlových Varů (vlevo) přijde za nafilmovaný pád o deset procent platu.

Disciplinární komise
Karlovarský Mikulík proti Spartě nafilmoval pád, dostane pokutu

29.11. 17:14

Disciplinární komise hokejové extraligy udělila Pardubicím pokutu ve výši 20 tisíc korun za porušení herního řádu, kterého se zástupci Dynama dopustili... více

Kanadský útočník Alexandre Picard.

Extraliga
K týmu Hradce se na měsíc přidá kanadský útočník Picard

29.11. 16:43

Hokejisty extraligového Hradce Králové posílí kanadský útočník Alexandre Picard. Jedenatřicetiletý hráč, který odehrál 67 zápasů v zámořské NHL a naposledy... více

Hokejista Třince Lukáš Krajíček.

Medailista z MS
Krajíček se vrací do Třince. Podepsal víceletou smlouvu

28.11. 18:10

Hokejový obránce Lukáš Krajíček se po předčasném konci v Dinamu Minsk vrací do Třince, s nímž před pěti a půl lety získal mistrovský titul. Rád by do extraligy... více