Nový trenér Pardubic Miloš Holaň.

Nový trenér
Pardubice jsou výzva, pro záchranu uděláme vše, burcuje Holaň

Po necelých šesti letech se vrací do hokejové extraligy trenér Miloš Holaň. A půjde o velmi nelehký návrat, neboť pětačtyřicetiletý bývalý obránce se... více

Bývalý brankář Dušan Salfický se stal předsedou představenstva i generálním manažerem klubu.

Trápící se hokejisté
Velké změny v Pardubicích. Třetí trenér i průvan v managentu

Hokejisty Pardubic už nevede trenér Pavel Rohlík, který skončil i ve funkcích generálního manažera a předsedy představenstva klubu. Poslední tým extraligy... více

sparťanský golman
Špička o ligu níže připomíná extraligu, říká jihlavská posila Sparty

Sedmnáctiletý jihlavský gólman Jakub Škarek se po měsíci opět objevil v brance pražské Sparty a pomohl svému týmu k výhře 3:2 v prodloužení na ledě Plzně. I ve... více

Hokejová extraliga
Pardubice znovu na dně. Moravskoslezské derby pro Vítkovice

Aktualizováno 15.01. 19:56Moravskoslezské hokejové derby poprvé v sezoně ovládli hokejisté Vítkovic. V dramatickém utkání nakonec slavili výhru nad Třincem 6:3. Ke střídání "stráží"... více