Salák po přestup vychytal další výhru. Už pátou v řadě

25. 12. 2014 20:01
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Brankář Alexander Salák vychytal po přestupu do Novosibirsku svému novému týmu i v pátém utkání za sebou vítězství. Sibir v čtvrtečním zápasu Kontinentální hokejové ligy vyhrál v Chabarovsku 5:3 a v pořadí Východní konference mu patří čtvrté místo.

Salák přitom inkasoval jako první, na konci čtvrté minuty ho překonal Tarasov. Hosté pak ale otočili stav až na 4:1 a po snížení Amuru na nejtěsnější rozdíl už výhru ubránili, navíc ji v power play pojistil Moňa. Salák si připsal 16 zásahů.

Jaroslavl rozhodla druhý čtvrteční zápas bleskovým úvodem, už v šesté minutě vedla nad Atlantem Mytišči o tři branky a gólman hostů Engren se poroučel na střídačku. Domácí tým navýšil v druhé třetině rozdíl až na pět gólů, nakonec zvítězil 6:3.

Kontinentální hokejová liga:
Chabarovsk - Novosibirsk 3:5, Jaroslavl - Atlant Mytišči 6:3.
Autor: ČTK Foto: ČTK/ITAR-TASS/Vyshinsky Denis

Další čtení

 Mozaiková instalace nazvaná Šelmárium na průčelí pavilonu šelem v areálu zoo 28. srpna 2026 v Liberci

Šelmárium pro libereckou zoo: Desítky studentů složily unikátní skleněnou mozaiku

Relax
28. 8. 2026
Představení nové podoby chodby Kliniky dětské hematologie a onkologie v projektu Plešouni

Rakoviny u mladých dospělých přibývá. Dětským pacientům v Motole nově pomáhá projekt Plešouni

Zdraví
28. 8. 2026
bývalá kasárna v Jičíně

Proměna jičínských kasáren pokračuje, město draží pozemky pro domy i byty

Domácí
28. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ