Salák v brance Novosibirsku poprvé prohrál

8. 1. 2015 16:02
Alexander Salak.
Alexander Salak.

Vítězná série hokejistů Novosibirsku v Kontinentální lize po osmi zápasech skončila. Tým, jemuž sedm z osmi výher vychytal po přestupu z Petrohradu český brankář Alexander Salák, podlehl na ledě Čeljabinsku 2:3 v prodloužení. Salák zneškodnil 26 střel a byl vyhlášen nejlepším hráčem poraženého mužstva.

Hosté přitom dlouho směřovali k další výhře, v polovině zápasu vedli 2:0. Pak ale Saláka v přesilové hře překonal Kručinin a v 56. minutě v další početní výhodě vyrovnal Glinkin.

V prodloužení odpískali rozhodčí proti Sibiru trestné střílení za Mamaševův faul. Do branky hostů se místo Saláka postavil Bespalov, ale Pareho nájezd nezastavil.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Majitelé psů, pozor: Od července startuje centrální evidence. Za chyby ručíte vy

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Boj s ohněm i vedrem. Jihomoravští hasiči v tropických dnech přehodnocují taktiku

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Zoufalý čin v Kolíně: Matka ubodala postiženou dceru, soud ji poslal do vězení na 18 let

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ