Byl Hnilička faulován, než Švédové vyrovnali?

15.05.2008 11:00 Původní zpráva

UVNITŘ VIDEO: Pomohli si hokejisté Švédska ve čtvrtfinálové bitvě s Českem k vyrovnávací trefě na 2:2 faulem na gólmana Milana Hniličku?

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

• A.M. (118 hlasů) 15.05.2008 11:42

Tolik jsem se těšil na případné utkání s USA, tedy se státem, který...

• Enti (116 hlasů) 15.05.2008 21:09

Faul to zřejmě nebyl. Jen jsem si po tom zákroku vzpomněl na...

• Mozz (116 hlasů) 15.05.2008 12:10

To je vůůůl! :))))

• Kinslayer (114 hlasů) 15.05.2008 13:10

Pokud myslis A.M., tak souhlas :-))))

• Alex (114 hlasů) 15.05.2008 15:56

Hnilička je simulant, po drobném kontaktu s útočícím švédem se zkácel...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Je to velka skoda ale jinak hrali hezky ale přístí rok vyhrajeme hnilička za to nemuze pocihital hodne střel tak toho nechcte vitezství není všechno.

109 hlasů

Faul to zřejmě nebyl. Jen jsem si po tom zákroku vzpomněl na vyloučení Jardy Hlinky v zapase s Běloruskem. V první třetině nechtěně zavadil mimo brankoviště o toho komedianta z Grodna a dostal dvě minuty. Na mistrovství jsou jedni z nejlepších hokejistů světa a pískajé rozhodcovské nuly. Nejlepší rozhodčí pískaji na posledních olympiádách. Profíci z NHL, kteří jsou schopni nestranně odpískat i zápas své země.

116 hlasů

Hnilička je simulant, po drobném kontaktu s útočícím švédem se zkácel na led - rozhodčí samozřejmě nepískal - a do odkryté branky dostal válející se Hnilička vyrovnávací gól.

114 hlasů

- sved stal mimo brankoviste - hnilicka si najel az na hranice brankoviste, dle me az zbytecne moc - ackoli to mohl byt od sveda i zamer (stouchnuti rukou) tak tam hnilda vlastne nemel co delat, respektive co si stezovat Chapu, ze nasi hokejiste mohou citit nejakou krivdu, ale at jsou realiste. Tohle faul v brankovisti v zadnem pripade nebyl.

103 hlasů

Tolik jsem se těšil na případné utkání s USA, tedy se státem, který nám i přes nesouhlas většiny obyvatel pro svou vojenskou základnu hodlá odebrat část území. Pokud k tomuto územnímu záboru nakonec opravdu dojde,mohly by být zápasy s USáky stejně emotivní jako svého času s bývalým Sovětským svazem.