Gól a asistence. Hertl přispěl k výhře San Jose nad Arizonou

03.10.2015 09:00

NHL
Sedlák dal už šestý gól, trefa Krejčího Bostonu nepomohla

Útočník Lukáš Sedlák odstartoval ve třetí třetině nedělního utkání NHL svým šestým gólem v sezoně obrat Columbusu, který v Ottawě zvítězil 7:6 v prodloužení.... více

Jaromír Jágr a Alexander Barkov

Zranění do konce sezony
Problémy pro Jágra a spol. Jeho parťáci z útoku nejspíše dohráli

Původní zpráva Hvězdná formace kolem Jágra se rozpadla. Tým kolem českého veterána se s největší pravděpodobností bude muset do konce sezóny obejít bez dvou hlavních hvězd,... více

Hokejový brankář Ondřej Pavelec dovedl Winnipeg ve svém prvním startu v probíhající sezoně NHL třiceti zákroky k výhře 6:3 nad Arizonou a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu.

NHL

Hokejový brankář Ondřej Pavelec dovedl Winnipeg ve svém prvním startu v probíhající sezoně NHL třiceti zákroky k výhře 6:3 nad Arizonou a byl vyhlášen druhou... více

Pavel Zacha vstřelil další gól za New Jersey.

NHL
Čeští mladíci se blýskli. Gól dal Zacha i Sedlák

Hokejový útočník Lukáš Sedlák pomohl Columbusu v úterním utkání NHL k návratu do čela soutěže, když přispěl gólem k výhře týmu 4:1 nad Carolinou. Paval Zacha... více