NHL je zpátky! Hudler a Hertl se blýskli góly

08.10.2015 09:09 Aktualizováno 08.10. 10:32

NHL
Florida předvedla střeleckou kanonádu, Jágr se zranil

Jaromír Jágr nedohrál sobotní utkání NHL, v němž hokejisté Floridy rozstříleli Chicago 7:0. Ze hry odstoupil po druhé třetině kvůli zranění v dolní části těla.... více

David Pasterňák (vlevo) v souboji s Victorem Hedmanem.

NHL
Hemský v Chicagu oslnil. Prosadili se i Palát nebo Pastrňák

Hokejový útočník Aleš Hemský vstřelil ve čtvrtečním utkání NHL obě branky Dallasu, které podlehlo na ledě Chicaga 2:3 po samostatných nájezdech, a byl vyhlášen... více

Román Polák (vzadu) ostře fauloval a byl vyloučen do konce utkání.

Vyloučení Čecha

DALŠÍ VÝSLEDKY NHL V ČLÁNKU. Hokejový obránce Roman Polák obdržel ve středečním utkání NHL mezi Columbusem a Torontem trest pět minut plus do konce zápasu za... více

Produktivitu zatím vede Connor McDavid (vpravo), jedním z hráčů, kteří jej ještě mohou ohrozit je ale i bostonský Brad Marchand (vlevo).

Produktivita NHL
Boj o Art Ross Trophy vrcholí, McDavida nahání silné trio

Původní zpráva Do konce základní části NHL zbývá všem týmům odehrát už jen kolem deseti zápasů. A kromě bojů o to, které celky postoupí do play-off, se odehrává napínavá... více