19.09.2016 23:47 Původní zpráva Aktualizováno 20.09. 02:09

Děkujeme za pozornost u našeho on-line přenosu.

• 62:06

Češi tak po prohře v prodloužení mají na kontě jediný bod, postup ze skupiny A již nebude v jejich rukou.

• 62:06

Je rozhodnuto! Němec Leon Draisaitl se dostal do úniku a přízemní prudkou střelou ukončil zápas v prodloužení. Češi se musí spokojit s jediným bodem.

• 61:32

Sobotka vyzkoušel na druhé straně pozornost Haláka.

• 61:06

Mrázek chytá Gáboríkův pokus.

• 60:01

Začíná pětiminutové prodloužení, hraje se ve třech hráčích na obou stranách.

• 60:00

Končí základní hrací doba. Následovat bude prodloužení.

• 59:55

Halák kryje kotouč po střele po buly.

• 59:44

Poslední šance na zisk tří bodů. Po zakázaném uvolnění se vhazuje v pásmu Evropanů.

• 59:20

Jandačův výběr má v závěru zápasu více ze hry, Evropané ale dobře brání remízu, která se jim po vítězství nad Spojenými státy hodí sama o sobě.

• 57:23

Češi na dlouhou dobu zamkli soupeře v jejich obranném pásmu.

• 56:20

Frolík se řítil na Haláka, ale bohužel mu sjel puk z hokejky.

• 55:41

Halák lapil několikátou šanci českého týmu.

• 54:29

Nebezpečně ale pálí naproti Hansen.

• 54:00

Češi jsou kompletní a připravují se na zteč.

• 53:53

Počet hráčů se na několik vteřin vyrovná, za "katr" míří i Mats Zuccarello.

• 53:30

Češi oslabení zvládají, sami se dostali do úniku.

• 52:00

Voráček se rychle vrátil na led, ale dlouho na něm nepobyl. Hodně naštvaný odchází na trestnou lavici.

• 51:05

Mrázek zapomněl na svůj kiks a dalším skvělým zákrokem zlikvidoval šanci Evropanů.

• 49:55

Voráček dostal zásah pukem do obličeje a s bolestivou grimasou míří na střídačku. Vypadá to, že bude v pořádku.

Autor: - tab -, ČTK

Ruská média zaznamenala, že čeští fanoušci vypískali ruskou hymnu po vítězství ruského týmu nad českou reprezentací ve středečním čtvrtfinále mistrovství světa mladých hokejistek v Přerově.

Reakce na bitku
Rusové si stěžují na Čechy: Civilizovaní lidé nesmějí pískat při hymně

Aktualizováno 13.01. 17:17Ruská média zaznamenala, že čeští fanoušci vypískali ruskou hymnu po vítězství ruského týmu nad českou reprezentací ve středečním čtvrtfinále mistrovství světa... víceDiskuse (14)

Dominik Hašek se svou pokariérní vášní.

Další úlet
Hašek, šašek sociálních sítí? Může to být trefa do černého

Původní zpráva "On baví." Motto, které se bývalý vynikající brankář Dominik Hašek rozhodl vtisknout svému energetickému nápoji, splňuje stoprocentně. Na úkor své vlastní... více

Češky a Rusky se do sebe pustily na závěr čtvrtfinále MS.

Hokejové MS

Původní zpráva Hokej že je sport jen pro tvrdé chlapy? České a ruské reprezentantky do 18 let ukázaly, že může být i pro tvrdé holky. Závěr čtvrtfinálového utkání mistrovství... více

Robert Reichel působil i u české mládežnické reprezentace.

MS juniorů
Svaz dělá věci správné, věří po MS Reichel. Syna hodnotit nebude

Rozhovor Robert Reichel prožil skvělou éru českého hokeje. Byl členem zlatého výběru z Nagana a asi nikdo z fanoušků nezapomene na jeho nájezd v semifinále turnaje... více