Slávistický Novák po skalpu Kladna: Odehráli jsme super zápas

Autor: - mkr -

Josef Paleček (vlevo) byl 3. listopadu v Praze slavnostně uveden do Síně slávy českého hokeje. Vpravo je prezident Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král.

Vynikající útočník
Hokej začal Paleček hrát až ve čtrnácti, přesto dosáhl na Síň slávy

Hokejová kariéra Josefa Palečka začala až v dorostu, přesto byla velmi bohatá a úspěšná. Bývalý vynikající útočník má ve sbírce kompletní sadu medailí z... více

Podle Stamkose hrál český výběr v přípravných zápasech velmi dobře.

Světový pohár
Bitva proti Čechům? Bude to těžké, tuší hvězda Kanady Stamkos

Těžkou práci očekává kanadský kanonýr Steven Stamkos v úvodním utkání na Světovém poháru proti českým hokejistům, které se bude hraje v noci na neděli. Podle... více

Zbyněk Irgl zakončuje svoje sólo.

Euro Hockey Tour
Češi zdolali Rusko, poprvé v historii ovládli turnaj Karjala

Aktualizováno 10.11. 18:57Čeští hokejisté poprvé v historii vyhráli turnaj Karjala. V poslední utkání porazili Rusko 2:1 a zvítězili ve všech třech zápasech podniku, který tentokrát... více

Radost Kladna v čele s Jágrem,

Hokejové hvězdy v akci
Jágr si podmanil zaplněné tribuny, Kladno porazilo Pardubice 6:3

Aktualizováno 26.09. 21:30Hokejisté Kladna se dostali s posilami z NHL v čele s Jaromírem Jágrem a Tomášem Plekancem na vítěznou vlnu a v dohrávce 5. kola extraligy zdolali v pražské O2... více