KVÍZ: Sport 2015. Jak jste sledovali klíčové momenty roku?

Autor: - mach -

Eva Samková s prvním křišťálovým glóbem v kariéře.

Sezona s malou kaňkou
Glóbus i nevydařené MS. Samková je nadšená a chce dohnat školu

Původní zpráva Dva závody vyhrála, třikrát byla druhá. Sedmidílný seriál závodů Světového poháru proto zcela zaslouženě ovládla a může se radovat z prvního křišťálového glóbu... více

Gabriela Koukalová si užívá dovolenou u moře.

Zasloužená dovolená
Koukalová v plavkách mává od moře. Mějte se krásně, vzkazuje

Původní zpráva Gabriela Koukalová má po sezoně. Za celoroční dřinu korunovanou titulem světové šampionky a ziskem malého křišťálového glóbu si česká biatlonistka zaslouží... více

Mistryně světa a olympijská medailistka Šárka Strachová.

Už žádná olympiáda
Lyžařka Strachová ukončila kariéru. Je ta pravá chvíle, řekla

Aktualizováno 28.03. 16:00V ČLÁNKU VIDEO. Bývalá mistryně světa a bronzová olympijská medailistka ve slalomu Šárka Strachová ukončila lyžařskou kariéru. Dvaatřicetiletá čtyřnásobná... více

Radost Ondřeje Paláta (vpravo).

NHL
Palát pomohl k obratu Tampy, Jágr se vrátil, ale prohrál

Útočník Ondřej Palát se v pondělním utkání NHL podílel gólem a asistencí na výhře hokejistů Tampy Bay 5:4 v prodloužení nad Chicagem. Lightning zvítězili... více