29.11.2014 06:00 Původní zpráva

Autor: - mrk -, ČTK

MS silničních motocyklů
Skvěle! Na závěr sezóny zajel Salač životní výsledek

Filip Salač na závěr své první kompletní sezony mistrovství světa silničních motocyklů zaznamenal ve Velké ceně Valencie životní páté místo. Druhý český... více

Týden po devátém místě na domácím okruhu v Brně dojel Jakub Kornfeil ve Velké ceně Rakouska osmý.

Velká cena
Kornfeil dojel v Rakousku osmý, Abraham má bod

Týden po devátém místě na domácím okruhu v Brně dojel Jakub Kornfeil ve Velké ceně Rakouska osmý. Druhý český motocyklista v Moto3 Filip Salač na 19. příčce... více

Jezdci kategorie Moto3 (zleva) Jakub Kornfeil z České republiky a Raúl Fernández ze Španělska.

Velká cena ČR
Kornfeil dojel devátý, Salač upadl v první zatáčce. Abraham nebodoval

Aktualizováno 04.08. 16:28Jakub Kornfeil obsadil ve Velké ceně České republiky silničních motocyklů v třídě Moto3 deváté místo a na Masarykově okruhu tak nenavázal na loňskou třetí... více

Jezdec kategorie Moto3 Jakub Kornfeil z České republiky.

Motocyklové závody
Salač v Brně vyjede čtrnáctý, Kornfeil i Abraham až dvacátí

Aktualizováno 03.08. 17:16Český motocyklista Jakub Kornfeil loňské vítězství z kvalifikaci Moto3 v Brně nezopakoval a do nedělní Velké ceny České republiky odstartuje z dvacátého místa.... více