08.08.2015 20:35

Ilustrační foto.

Dopravní situace
Nehoda u Satalic komplikuje dopravu směrem do centra Prahy

Aktualizováno 28.03. 19:03Na nájezdu na D10 v pražských Satalicích se odpoledne srazili dva motorkáři a jedno osobní auto. Řekl to mluvčí pražské policie Jan Daněk. Zranění byli dva... více

Jakub Kornfeil.

Silniční motocykly
Abraham si v Kataru dojel pro body, úvodní závod vyhrál Viňales

Aktualizováno 26.03. 22:09Motocyklový závodník Karel Abraham oslavil návrat do mistrovství světa MotoGP bodovaným 14. místem ve Velké ceně Kataru. V nejnižší kategorii Moto3 skončil pod... více

Jakub Kornfeil stojí před novou výzvou.

Nová sezona
Startuje MS silničních motocyklů, dva Češi stojí před novou výzvou

Nová sezona mistrovství světa silničních motocyklů začne o víkendu v Dauhá a na startu budou opět dva čeští jezdci. Jakuba Kornfeila však tentokrát doplní... více

Karel Abraham.

Spokojenost
Při testech došel benzin, Abraham už natěšeně vyhlíží závody

Karel Abraham byl v posledním testování královské třídy MotoGP před startem mistrovství světa čtrnáctým nejrychlejším jezdcem. V každém ze tří dnů na katarském... více