MS superbiků
V Brně vládl Melandri, Smrž dojel desátý a třináctý

22.07.2012 13:34 Aktualizováno 22.07. 18:03

Brand Binder v Aragonii dojel druhý a s předstihem si zajistil titul mistra světa.

Silniční motocykly
Binder mistrem světa, Kornfeil upadl

Aktualizováno 25.09. 17:07Jihoafričan Brad Binder skončil druhý v motocyklové Grand Prix Aragonie a čtyři závody před koncem sezony si zajistil titul mistra světa kategorie Moto3.... více

Václav Milík se stal znovu mistrem republiky na ploché dráze.

Plochá dráha
Milík opět šampionem, "republiku" vyhrál už počtvrté

Václav Milík třetí rok po sobě a celkem počtvrté v kariéře vyhrál republikový šampionát jednotlivců na ploché dráze. Pardubický jezdec ovládl mistrovství... více

Filip Neugebauer je členem motokrosového týmu, který postoupil na MS do finále.

Motokros
Motokrosový tým proklouzl na MS do finále, stačilo 19. místo

Český tým na motokrosovém mistrovství světa družstev v italské Maggioře postoupil do finále. Filip Neugebauer, Petr Smitka a Jaromír Romančík obsadili v... více

Kvalifikaci MotoGP vyhrál Marc Márquez.

Kornfeilovi se nedařilo, v Aragonii odstartuje z desáté řady

Aktualizováno 24.09. 17:31Až z desáté řady odstartuje Jakub Kornfeil do Velké ceny Aragonie. V kvalifikaci třídy Moto3 na čtrnáctý závod mistrovství světa silničních motocyklů zajel 26.... více