Rozhovor s kapitánem
Klidný Voráček: Hlavní je nepanikařit

05.05.2015 09:15 Rozhovor

V jeho očích se odráželo zklamání. Kapitán českého týmu Jakub Voráček cítil, že Češi opět měli na to, aby z utkání s Kanadou sebrali nějaké body. Nakonec skončili poprvé na domácím šampionátu naprázdno. Prohra 3:6 však s lídrem Philadelphie Flyers nijak nezamávala, ba naopak, po odpočinkovém úterý do toho se zbytkem týmu půjde opět naplno.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

• Petr Homolac (1 hlas) 05.05.2015 09:43

Štěstí je v hokeji klíčový faktor a to jsme bohužel neměli. Ale...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Před Jardou Jágrem klobouk dolů, ale včera jsem si vyslechl jedno konstatování, že hvězda Crosby disciplínovaně střída s celou řadou, ale když to chytí Jágra, je na ledě 3 minuty a střídání řad totálně rozbije, protože jeho parťácí střídají po cca 20 vteřinách...

0 hlasů

Štěstí je v hokeji klíčový faktor a to jsme bohužel neměli. Ale tenhle českej tým má koule, je radost se na ně dívat i když prohrávají, stále bojujou, moc dobrej mač.

1 hlas

Tak o tom bych polemizoval,včera to stálo za lejno,hlavně třetí třetina,ta byla k pláči.Všichni v rohu,před bránou nikdo kdyby se někdo vymotal a chtěl přihrát,při přesilovkách jen pinkání žádná střelba,hnus.