Na Nový rok budou skákat čtyři Češi. Dojde na souboj titánů

31.12.2015 15:55

První úspěch
Mladý Polášek si dolétl pro prémiové body. Závod vyhrál Stoch

Devatenáctiletý Viktor Polášek jako jediný z českých skokanů na lyžích pronikl do finálové třicítky v závodu ve Wisle a za 26. místo získal premiérové body ve... více

Český skokan Jakub Janda měl závod nadějně rozjetý, druhý skok mu ale vůbec nevyšel.

Skoky na lyžích
Domácí závod vyhrál Stoch, Janda zkazil druhé kolo

Polský skokan na lyžích Kamil Stoch ovládl před domácím publikem závod Světového poháru ve Wisle. Vítěz Turné čtyř můstků se nejlépe vyrovnal s proměnlivými... více

Skokan na lyžích Jakub Janda.

Ve Wisle se kvalifikovalo trio Čechů, Polášek doplatil na kombinézu

Tři čeští skokani na lyžích uspěli v kvalifikaci na sobotní závod Světového poháru ve Wisle. Do první soutěže po Turné čtyř můstků se v polském středisku... více

Nor Daniel André Tande vyhrál závod v Innsbrucku a před posledním závodem se dostal do vedení v Turné čtyř můstků.

Počasí nepřálo
Vítr dovolil skokanům jen jedno kolo. Vyhrál Tande a vede turné

Aktualizováno 04.01. 20:01Třetí závod Turné čtyř můstků v Innsbrucku, jenž byl kvůli silnému větru ukončen po prvním kole, vyhrál norský skokan na lyžích Daniel André Tande. Lukáš Hlava... více