OBRAZEM: Moto GP v Brně. Rossi útočil, závod ovládl Cruthlow

21.08.2016 18:12

Jakub Kornfeil.

MotoGP
Kornfeilovi se v San Marinu dařilo, obsadil páté místo

Aktualizováno 11.09. 15:25Motocyklista Jakub Kornfeil obsadil ve Velké ceně San Marina páté místo v kategorii Moto3 a jen těsně zaostal za svým letošním maximem, kterým je čtvrtá příčka... více

MotoGP
Kornfeil získal na Silverstonu bod díky diskvalifikaci soupeře

Aktualizováno 04.09. 20:01Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Británie v Moto3 šestnácté místo, přesto nakonec nezůstal bez bodu, protože jeden z jeho přemožitelů byl... více

Prší, prší, jen se leje. Přítomné dívky ale neztrácely úsměv na rtech.

OBRAZEM
Příliš vlhké Brno. Grand Prix zkrápěl déšť i sexuální dusno

FotoreportážPřehlídka superrychlých strojů i krásných dívek. Taková je každoročně brněnská Grand Prix. Zatímco loni vnadné "umbrella girls" skrývaly motoristické hvězdy... více

Jakub Kornfeil se setkal i s Andrejem Babišem (vlevo).

GP České republiky
Na pódium jsem neměl, uznal Kornfeil. V Brně se setkal i s Babišem

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil opět potvrdil, že se mu na domácí Velké ceně v Brně daří. I při sedmém startu v závodě mistrovství světa na Masarykově okruhu... více