Nejrychlejší muž planety Usain Bolt se chce po skončení atletické kariéry věnovat charitativní činnosti nebo fotbalu. Na politickou kariéru nepomýšlí. Osminásobný olympijský... více

Legendární sprinter Usain Bolt.

Miláček národa
Další potvrzení geniality. Bolt bude mít na Jamajce sochu

Osminásobný olympijský vítěz a světový rekordman v bězích na 100 a 200 metrů Usain Bolt bude mít na rodné Jamajce sochu. Atletova postava v nadživotní... více

Jessica Ennisová-Hillová.

Atletika
Bývalá britská hvězda víceboje čeká druhé dítě

Bývalá britská vícebojařka Jessica Ennisová-Hillová čeká půl roku po ukončení kariéry druhé dítě. Olympijská vítězka z Londýna a trojnásobná mistryně světa,... více

Denisa Rosolová.

Atletka po operaci
Rosolová z nemocnice: Čtu Spalovače mrtvol, to se sem hodí

Potlučená atletka Denisa Rosolová má za sebou plánovanou operaci, při níž jí lékaři vyčistili oblast kolem úponu Achillovy šlachy. Fotografii ošetřené pravé... více

Nepřehlédněte

Extraliga
Do semifinále postupují podceňovaný Chomutov i obhájci z Liberce

Hokejisté Chomutova postoupili přes Třinec do semifinále play off extraligy. Ocelářům, druhému... více

Vše natáčeli dronem
Zabili ovci a nazí se spoutali u brány koncentráku v Osvětimi

Brána koncentračního tábora v Osvětimi s nápisem Arbeit macht frei.

Skupina mladých lidí se vysvlékla donaha a spoutala řetězy u brány s nápisem Arbeit macht frei... více

Sociální sítě
Nevinná básnická soutěž Mlékárny Kunín se poněkud zvrtla

"Kráva mléko nedává, lidé jí ho berou. To, že tele volá mámu, na to všichni serou." Tak začíná... více

Jeden z nejlepších maratonců současnosti - Keňan Eliud Kipchoge.

Pod dvě hodiny
Touha po rekordu. Maratonci poběží na okruhu F1 v Monze

08.03. 10:27

Slavný motoristický okruh v Monze bude dějištěm pokusu o prolomení dvouhodinové hranice v maratonu. Vylepšit stávající světový rekord rovnou o tři minuty se... více

Laura Muirová se nenechala připravit o kolečko slávy.

Halové ME

07.03. 05:30 Původní zpráva

Chcete mě připravit o moje vítězné kolečko? To v žádném případě! Britské běžkyni Lauře Muirové chtěli pořadatelé uzmout její chvilku slávy a ihned po triumfu... více

Medailista z halového ME Petr Svoboda.

Co dál?
Bronzový Svoboda řeší trenéra. Nabídkám nemůže konkurovat

06.03. 12:15

Překážkář Petr Svoboda po zisku bronzové medaile na halovém mistrovství Evropy řeší, zda se bude nadále připravovat pod vedením Daniela Hejreta. Trenér má od... více

Bronzová medaile
Spoléhali na něj, dokázal to. Maslák je hrdinou štafety

05.03. 21:19

Potřetí za sebou má štafeta českých čtyřstovkařů bronzovou medaili z halového mistrovství Evropy, ale zatímco členové týmu se postupně prostřídali, pokaždé u... více

Atletická láska
Pro Denisu. Helcelet bojoval i za svojí zraněnou přítelkyni

05.03. 20:58

Malé "déjà vu" si na halovém mistrovství Evropy v Bělehradu prožil vícebojař Adam Sebastian Helcelet. Před čtyřmi lety na šampionátu v Göteborgu totiž se Srbem... více

Další medaile
Skvělý Maslák! České kvarteto dotáhl k bronzové obhajobě

05.03. 20:21

Štafeta ve složení Patrik Šorm, Jan Tesař, Jan Kubista a Pavel Maslák obhájila na halovém mistrovství Evropy v Bělehradu bronzovou medaili v běhu na 4x400... více

Mistrovství Evropy
Šestá medaile je doma! Vybojoval ji sedmibojař Helcelet

05.03. 18:33

Adam Sebastian Helcelet vybojoval na halovém mistrovství Evropy bronzovou medaili v sedmiboji. V závěrečném běhu na 1000 metrů uhájil třetí místo, na kterém se... více

Překonala očekávání
Favoritka slaví běžecký double i překonání letitého rekordu

05.03. 17:08

Britská favoritka Laura Muirová slaví na halovém mistrovství Evropy v Bělehradu běžecký double. Den po triumfu na patnáctistovce ovládla i finále na 3000... více

Koulař Tomáš Staněk.

Bělehradské stříbro
Yes, yes, yes, radoval se Staněk. Snad jsem to zlomil, zářil koulař

05.03. 05:00

V 25 letech byl koulař Tomáš Staněk na vrcholné akci poprvé ve finále a hned vybojoval medaili. Po několika nevydařených sezonách vinou zdravotních potíží... více

Filip Sasínek.

Atletický šampionát
Bronzový Sasínek: Moje první medaile, jsem strašně šťastnej

04.03. 22:50

Už loni Filip Sasínek vystrčil růžky, když senzačně vyhrál patnáctistovku na Zlaté tretře v Ostravě, a v sobotu svůj talent korunoval první velkou medailí v... více

Zuzana Hejnová.

Stříbrná běžkyně
Zpestření a příprava na léto! Medaile si vážím, hlásí Hejnová

04.03. 22:18

Halovou sezonu brala Zuzana Hejnová jako zpestření a dobrou přípravu na léto, nakonec si z halového mistrovství Evropy v Bělehradu přiveze první individuální... více

Halový mistr Evropy Pavel Maslák.

Zlaté ohlasy
Třetí titul? Fantazie, ale měl jsem i štěstí, rozplývá se Maslák

04.03. 21:44

Obvykle Pavel Maslák vyhrává v hale s náskokem, tentokrát ale musel o třetí titul mistra Evropy pod střechu hodně bojovat. Nakonec cílem v Kombank areně v... více

Běžec Pavel Maslák.

Atleti mají žně. Maslák má zlato. Komu ještě "cinkla" medaile?

04.03. 20:21 Aktualizováno 04.03. 20:59

Běžec Pavel Maslák vyšperkoval výkony českých atletů a doběhl si pro zlatou medaili. Před ním vybojovala Zuzana Hejnová stříbrnou medaili v běhu na 400 metrů.... více

Výškařka Michaela Hrubá.

Atletické HME
Výškařka Hrubá vylepšila bilanci, v Bělehradu vyskočila do šestky

04.03. 17:45

Výškařka Michaela Hrubá obsadila na halovém mistrovství Evropy šesté místo výkonem 192 centimetrů. Devatenáctiletá juniorka o dvě příčky vylepšila umístění z... více

Čeští vícebojaři zaběhli na halovém ME jeden z pomalejších sprintů.

Sedmiboj
Helcelet je po prvním dnu třetí, Sýkora rovněž v první desítce

04.03. 10:24 Aktualizováno 04.03. 17:49

Adam Sebastian Helcelet je po prvním dnu sedmiboje na halovém mistrovství Evropy v Bělehradu s 3392 body na třetím místě. Na vedoucího Francouze Kevina Mayera... více

Překážkář Petr Svoboda.

Roky trápení jsou pryč! Překážkář Svoboda vydřel bronz

03.03. 20:31

Petr Svoboda vybojoval na halovém mistrovství Evropy v Bělehradu v běhu na 60 m překážek bronzovou medaili. Ve vyrovnaném finále doběhl třetí ve svém letošním... více

Tyčkař Jan Kudlička.

Z tyčkařského sektoru
"Věčně" čtvrtý Kudlička: Podělalo se to, ale výsledek mě nakopne

03.03. 20:27

Čtvrtý byl loni na halovém mistrovství světa v Portlandu i na olympijských hrách v Riu. Tyčkař Jan Kudlička ve smolné sérii pokračuje, nevděčnou pozici těsně... více

Bramborová tyčka
Kudlička vyrovnal osobní rekord, na medaili to ale nestačilo

03.03. 19:53

Tyčkař Jan Kudlička skončil na halovém mistrovství Evropy v Bělehradu čtvrtý. Výkonem 580 centimetrů si vyrovnal osobní maximum v hale, útok na český rekord... více

Pavel Maslák.

Želízka v ohni
Šetřil jsem se. Nebylo to stoprocentní, ale mám na to, říká Maslák

03.03. 19:13

Pavel Maslák suverénně a Zuzana Hejnová bez větších potíží postoupili do finále závodu na 400 metrů na halovém mistrovství Evropy v Bělehradu. Obhájce titulu... více

Zuzana Hejnová v jednom ze svých rozběhů.

Hejnová i Maslák poběží finále, uspěli i Hrubá a Sasínek

03.03. 18:50 Aktualizováno 03.03. 20:09

Čtvrtkař Pavel Maslák poběží v sobotu na halovém mistrovství Evropy v Bělehradu o třetí titul za sebou. Do finále závodu na 400 metrů postoupila také Zuzana... více

Denisa Rosolová po pádu.

Halové ME

03.03. 11:37 Aktualizováno 03.03. 14:03

Denisa Rosolová je po ošklivém pádu v rozběhu na 400 metrů na halovém mistrovství Evropy v atletice v pořádku. Vyšetření v bělehradské nemocnici neodhalilo... více