16.03.2016 14:00

Roman Šebrle v na olympiádě v Aténách 2004.

Krádež na záchodě
Šebrle přišel o olympijskou medaili, nálezce pozve na večeři

Olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle přišel o zlatou medaili z Atén, kterou získal v roce 2004. Jednačtyřicetiletý bývalý atlet a nynější golfista ji... více

Barbora Špotáková.

Oštěpařka
Špotáková je zdravá. Těší se na oblíbeného "Odložila"

Takřka absolutní tuzemská špička včetně dvojnásobné olympijské vítězky v hodu oštěpem Barbory Špotákové bude startovat na Memoriálu Josefa Odložila, který se v... více

Mezi 14 ruskými sportovci, u kterých nové otestování vzorků z olympijských her v Pekingu odhalilo užití dopingu, je podle ruských médií i oštěpařka Maria Abakumovová (vlevo).

Ruští provinilci
Sokyně Špotákové dopovala. Přijde Abakumovová o stříbro?

Mezi 14 ruskými sportovci, u kterých nové otestování vzorků z olympijských her v Pekingu odhalilo užití dopingu, je podle ruských médií i oštěpařka Maria... více

Výškař Jaroslav Bába.

Diamantová liga
Bába skončil v Maroku osmý. Zopakoval skok z Číny

Aktualizováno 22.05. 20:39Výškař Jaroslav Bába skočil na premiérovém mítinku Diamantové ligy v Rabatu 220 cm a obsadil osmé místo. Vyhrál Ukrajinec Bohdan Bondarenko za 231 cm. více