Autor: Lucie Macháčová

Silniční běh Praha - Běchovice vyhráli Homoláč a Vrzalová.

Silniční běh
Běchovický závod ovládli Homoláč a Vrzalová

V jubilejním 120. ročníku silničního běhu Běchovice - Praha na 10 kilometrů zvítězili Jiří Homoláč a Simona Vrzalová. Oba získali mistrovské tituly v... více

Kenenisa Bekele vyhrál Berlínský maraton v druhém nejrychlejším čase historie.

Útok na rekord
Bekele ovládl Berlínský maraton, útočil na nejlepší čas historie

Aktualizováno 25.09. 12:46Etiopan Kenenisa Bekele vyhrál Berlínský maraton ve druhém nejrychlejším čase historie 2:03:03. Trojnásobný olympijský vítěz z dráhy zaostal za dva roky starým... více

Šumavské etapy vedly Národním parkem a závodníci se proháněli krásnými scenériemi.

Extrémní "pohoda"
OBRAZEM: Tisíce běžců se proběhlo ze Šumavy do Prahy

Původní zpráva Extrémní závod určený pro širokou veřejnost? To je běžecký Vltava Run, jehož třetí ročník se uskutečnil minulý týden na trase Zadov – Praha. více