08.09.2010 19:05 Aktualizováno 08.09. 21:00

Česká basketbalistka Karolína Elhotová.

Přípravný turnaj
Basketbalistky porazily Kanadu, na turnaji skončily druhé

České basketbalistky podobně jako před týdnem v Hradci Králové obsadily druhé místo na přípravném turnaji v Praze. V závěrečném utkání zdolaly Kanadu 75:70.... více

České basketbalistky budou hrát o místo na olympijských hrách.

Poslední šance
Basketbalistky se ve Francii utkají o pět míst na olympiádě

V pondělí začne ve Francii kvalifikační turnaj basketbalistek o postup na olympijské hry do Ria de Janeiro. Dvanáct celků se utká o pět volných míst. více

Sraz basketbalové reprezentace.

Boj o Rio
Basketbalisté se sešli nekompletní. Přípravu začnou pomaleji

Ve výrazně nekompletním složení v úterý v Nymburce zahájili čeští basketbalisté přípravu na červencový kvalifikační turnaj o postup na olympijské hry. více

Basketbalisté Toronta vyhráli ve finále Východní konference NBA nad Clevelandem.

Druhý domácí zápas
Basketbalisté Toronta vyrovnali semifinále NBA s Clevelandem

Basketbalisté Toronta vyhráli ve finále Východní konference NBA nad Clevelandem i druhý domácí zápas a po vítězství 105:99 vyrovnali stav série na 2:2. Proti... více