11.03.2015 18:21

Český cyklista Jan Hirt.

Giro d'Italia
Český cyklista Hirt dojel na Giru pátý, dres lídra udržel Dumoulin

Jan Hirt obsadil v dolomitské 18. etapě Gira d'Italia páté místo. Český cyklista se od začátku pohyboval ve skupince uprchlíků a při svém debutu na Grand Tours... více

Sedmnáctou etapu Gira d'Italia ovládl francouzský cyklista Pierre Rolland

Gira d'Italia
Rolland závěrečným únikem ovládl etapu, růžový trikot drží Dumoulin

Sedmnáctou etapu Gira d'Italia ovládl po samostatném úniku v závěru francouzský cyklista Pierre Rolland z týmu Cannondale. Vybojoval první etapový triumf pro... více

Tom Dumoulin ztratil náskok v čele průběžného pořadí kvůli neobvyklým problémům.

Giro d´Italia

Původní zpráva Tohle nebylo dvakrát příjemné. Letošní cyklistické Giro d´Italia má zatím překvapivého lídra, šestadvacetiletého Nizozemce Toma Dumoulina. Jeho cesta za... více

Cyklista Vincenzo Nibali.

Cyklistika
Královskou etapu Gira ovládl matador Nibali, Hirt dojel jedenáctý

Královskou 16. etapu Gira d'Italia vyhrál domácí cyklista Vincenzo Nibali a postaral se o první italské vítězství ve 100. ročníku závodu. Růžový trikot lídra... více