03.03.2016 11:00 Původní zpráva

Martin Fuksa bojuje na kanoi na Světovém poháru v Szegedu

Světový pohár
Dosud dominantní Fuksa zaváhal, Dostál nedal soupeřům šanci

Kajakář Josef Dostál vyhrál na Světovém poháru v Szegedu závod na 500 metrů a připsal si první vítězství v sezoně. Jeho bývalí kolegové z úspěšného čtyřkajaku... více

Český kanoista Martin Fuksa.

Fuksa válí! I v Szegedu ovládl kilometr, další Češi byli na bedně

Aktualizováno 27.05. 11:57Kanoista Martin Fuksa vyhrál i druhý kilometrový závod v sezoně Světového poháru v rychlostní kanoistice. V Szegedu dnes navázal na týden starý triumf z... více

Kanoista Martin Fuksa (ilustrační foto).

Kanoistika
Další triumf. Kanoista Fuksa vyhrál v Montemoru také sprint

Kanoista Martin Fuksa proměnil na Světovém poháru v Montemoru-o-Velho i druhý individuální start ve vítězství. Po sobotním triumfu na kilometrové trati ovládl... více

Martin Fuksa.

Rychlostní kanoistika
Fuksa v prvním závodě kraloval, na kilometru vyhrál rozdílem třídy

Aktualizováno 20.05. 15:01Rychlostní kanoista Martin Fuksa vyhrál na úvodním Světovém poháru v Montemoru-o-Velho závod na olympijské kilometrové trati. Druhého Moldavana Olega... více