27.05.2017 11:17 Aktualizováno 27.05. 11:57

Kanoista Fuksa po Japonsku: Komfort, klid na duši i motivace

Kanoista Martin Fuksa se před pár dny vrátil z měsíčního soustředění v japonském městě Susaki v prefektuře Kóči, kde ho příští rok v létě čeká závěrečná... více

Kajakář Jiří Prskavec.

Vodní slalom
Kajakář Prskavec se stal suverénně mistrem světa!

Aktualizováno 29.09. 14:30Kajakář Jiří Prskavec se podruhé v kariéře stal mistrem světa ve vodním slalomu. Finálovou jízdu ve španělském Seu d'Urgell vyhrál s téměř dvousekundovým... více

Ondřej Synek.

Dlouhá série
Bez medaile? Není to tragédie, zhodnotil Synek

Dlouhá série medailových úspěchů skifaře Ondřeje Synka na vrcholných akcích skončila na mistrovství světa v Ottensheimu. Šestatřicetiletý veslař poprvé od roku... více

Česká kanoistka Tereza Fišerová.

Slalomáři vezou z Německa kompletní sbírku, kajakář Přindiš zlato

Aktualizováno 01.09. 14:05Čeští vodní slalomáři týden před pražským vyvrcholením seriálu Světového poháru vybojovali ve čtvrtém dílu v Markkleebergu kompletní medailovou sbírku.... více