Autor: Adam Kotrbatý

Kanoista Josef Dostál.

Kanoistika
Skvělý den v Bělehradě. Dostál i Fuksa vyhráli, čtyřkajak má bronz

Aktualizováno 04.06. 13:08Kanoista Martin Fuksa i kajakář Josef Dostál dnes na Světovém poháru v Bělehradu získali zlatou medaili. Medailovou sbírku rozšířil i čtyřkajak, a to o bronz.... více

Kanoista Martin Fuksa.

Rychlostní kanoistika
Bravo, Fuksa! V Bělehradě ovládl i sprint na 200 metrů

Kanoista Martin Fuksa vyhrál na Světovém poháru v Bělehradu po sobotním kilometru i sprinterský závod na 200 metrů. V této sezoně, jejímž vrcholem bude na... více

Kanoistika
Nezastavitelný Fuksa vyhrál SP v Bělehradě, deblkajak bere bronz

Aktualizováno 03.06. 14:59Kanoista Martin Fuksa vyhrál i třetí kilometrový závod v této sezoně Světového poháru. Po triumfech z Montemoru a Szegedu zvítězil na olympijské trati i v... více

Martin Fuksa.

Fuksa v prvním závodě kraloval, na kilometru vyhrál rozdílem třídy

Aktualizováno 20.05. 15:01Rychlostní kanoista Martin Fuksa vyhrál na úvodním Světovém poháru v Montemoru-o-Velho závod na olympijské kilometrové trati. Druhého Moldavana Olega... více