Rychlostní kanoisté byli úspěšní, všechny posádky jsou ve finále

14.06.2013 19:43

Deblkanoisté Jonáš Kašpar a Marek Šindler (ilustrační foto)

Kanoistika
Přindiš navázal na triumf v Praze, deblkanoisté druzí

Aktualizováno 24.06. 16:23Kajakář Vít Přindiš vyhrál v Augsburgu druhý závod Světového poháru ve vodním slalomu za sebou. Stejně jako před týdnem v Praze ho v Německu na stupně vítězů... více

Český vodní slalomář Václav Chaloupka.

Praha - Trója
Nedařilo se. Čeští reprezentanti nepostoupili do finále vodního slalomu

Čeští kanoisté ani kajakářky nepostoupili do finále Světového poháru ve vodním slalomu v Praze-Troji. Vypadla úřadující mistryně světa Kateřina Kudějová i... více

Kanoista Josef Dostál.

Kanoistika
Skvělý den v Bělehradě. Dostál i Fuksa vyhráli, čtyřkajak má bronz

Aktualizováno 04.06. 13:08Kanoista Martin Fuksa i kajakář Josef Dostál dnes na Světovém poháru v Bělehradu získali zlatou medaili. Medailovou sbírku rozšířil i čtyřkajak, a to o bronz.... více

Kanoista Martin Fuksa.

Rychlostní kanoistika
Bravo, Fuksa! V Bělehradě ovládl i sprint na 200 metrů

Kanoista Martin Fuksa vyhrál na Světovém poháru v Bělehradu po sobotním kilometru i sprinterský závod na 200 metrů. V této sezoně, jejímž vrcholem bude na... více