02.02.2016 16:51

Kanaďan Milos Raonic končí na US Open.

Tenis
Překvapení na US Open: Končí Muguruzaová i Raonic

Třetí den tenisového turnaje US Open přinesl první velká překvapení na účet favoritů. Už ve druhém kole dvorce ve Flushing Meadow opustili nasazená trojka,... více

Tenistka Petra Kvitová postoupila na US Open fo třetího kola.

US Open
Ženám se v Americe daří, Kvitová postupuje. Veselý a Šátral končí

Aktualizováno 31.08. 23:29Petra Kvitová postoupila na tenisovém US Open do třetího kola. Tureckou debutantku na newyorském turnaji Caglu Büyükakcayovou porazila 7:6, 6:3 a vyrovnala své... více

Porážku utrpěl i další český zástupce Lukáš Rosol, který podlehl druhému nasazenému olympijskému vítězi Andymu Murraymu z Velké Británie.

Tenisové US Open
Rosol nestačil na Murrayho, končí i Štěpánek. Dál jde Plíšková

Tenista Radek Štěpánek nestačil v prvním kole US Open na turnajovou třicítkou Gillese Simona z Francie. Francouz nad českým tenistou vyhrál 3:0 na sety.... více

Denisa Allertová se v prvním kole US Open postarala o senzaci.

US Open
Snový den tenistek. Šafářová, Siniaková i Allertová jdou dál

Tenistka Denisa Allertová překvapivě porazila na úvod US Open 29. nasazenou Srbku Anu Ivanovičovou 7:6 a 6:1 a postoupila do druhého kola. První duel na... více