Srbové zůstávají podle bookmakerů favority i bez Tipsareviče

14. 11. 2013 16:24
Zleva Tomáš Berdych a Novak Djokovič na losování pořadí zápasů finále tenisového Davisova poháru Srbsko - ČR, 14. listopadu v Bělehradě.
Zleva Tomáš Berdych a Novak Djokovič na losování pořadí zápasů finále tenisového Davisova poháru Srbsko - ČR, 14. listopadu v Bělehradě.

Srbští tenisté jsou podle bookmakerů favority finálového utkání Davisova poháru, po oznámení absence domácí dvojky Janka Tipsareviče ale šance českého týmu vzrostly. Synot Tip dokonce vypsal na vítězství obou soupeřů shodný kurz 1,84.

Tipsport ještě ráno výrazně favorizoval Srbsko (1,45:1, ČR 2,37:1), jemuž věřilo 80 procent sázejících. Po zprávě, že Tipsarevič kvůli zranění v Bělehradu nenastoupí, klesl kurz na české reprezentanty na 1,94:1.

"Srbové pochopitelně zůstávají favority. Mají fenomenálního Djokoviče, výborný debl Bozoljac - Zimonjič a za zády bouřlivé publikum. Jenže Berdych se Štěpánkem by si se 117. hráčem světa Lajovičem měli oba poradit a ve čtyřhře mají skvělou daviscupovou bilanci 13:1," uvedl vedoucí bookmaker Tipsportu Ladislav Pavlis v tiskové zprávě.

Shodné kurzy jako Tipsport (1,75 - 1,94) měla během dnešního odpoledne rovněž Fortuna. U Sazky se dalo vsadit na Srby v kurzu 1,67:1, na české obhájce trofeje v poměru 1,95:1.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Prezident Pavel dnes jmenuje vládu složenou z ministrů ANO, SPD a Motoristů

Domácí
15. 12. 2025

Chilané zvolili prezidentem krajně pravicového politika Kasta

Zahraničí
15. 12. 2025

Poradny v Praze očekávají, že vydají méně doporučení odkladů školní docházky

Domácí
15. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV