Djokovič hercem. Do svého filmu ho obsadil Stallone

Sport
1. 12. 2011 06:30
Novak Djokovič.
Novak Djokovič.

Nejlepší tenista současnosti Novak Djokovič věnoval více než den svého drahocenného odpočinku po náročné sezoně herecké kariéře. Vítěz letošních tří grandslamových turnajů se v bulharských ateliérech zůčastnil natáčení holywoodského filmu Silvestera Stalloneho Expendables 2.

Stallone v Sofii točí pokračování úspěšné akční parodie s hvězdným obsazením podle vlastního scénáře. "Djokovič dostal malou, ale ne bezvýznamnou roli. Hraje sám sebe," prozradil Dimitar Dereliev z filmového studia.

Pokračování titulu Expendables (Nenahraditelní) je přehlídkou známých akčních herců, kteří však většinou mají svůj herecký vrchol již nějakou dobu za sebou. Kromě Stalloneho se ve filmu představí Arnold Schwarzenegger, který se mihnul už v "jedničce", ještě jako guvernér státu Kalifornie.

Dále si tu zahrají Bruce Willis, Jean-Claude Van Damme, Jason Statham nebo Jet Li. Premiéra je naplánovaná na srpen příštího roku.

Djokovičův nesporný herecký talent se tak poprvé dostane na filmové plátno. Srbský tenista se mnohem dříve než svým tenisovým uměním proslavil zdařilými imitacemi svých kolegů. V reklamě na výrobce tenisových raket si dokonce zahrál Marii Šarapovovou.

DJOKOVIČ PARODUJE MARII ŠARAPOVOVOU V REKLAMĚ 

 

DJOKOVIČ IMITUJE OSTATNÍ TENISTY 

Autor: - pv -Foto: Profimedia

Další čtení

Přípravné fotbalové utkání: Česko - Saúdská Arábie, 1:1

Česko zklamalo! S outsiderem jen remíza a pískot z tribun

Sport
9. 9. 2025
ilustrační foto

Ve Finsku poprvé závodí čistě ženský taneční pár v krasobruslení

Sport
4. 9. 2025

Česká vlna pokračuje: Vondroušová doplnila Lehečku a Krejčíkovou

Sport
1. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ