Dobrý start na trávě. Veselý postoupil do osmifinále

Sport
23. 6. 2015 16:48
Tenista Jiří Veselý porazil ve wimbledonské generálce v Nottinghamu 6:1, 6:3 Tima Smyczeka ze Spojených států amerických.
Tenista Jiří Veselý porazil ve wimbledonské generálce v Nottinghamu 6:1, 6:3 Tima Smyczeka ze Spojených států amerických.

Tenista Jiří Veselý porazil ve wimbledonské generálce v Nottinghamu 6:1, 6:3 Tima Smyczeka ze Spojených států amerických. Jednadvacetiletý Čech si tak připsal první letošní výhru na trávě a postoupil do osmifinále.

Veselý měl coby šestnáctý nasazený v prvním kole volno a v druhém kole chtěl napravit týden starou porážku z Halle, kde na úvod travnaté části sezony podlehl Kazachovi Michailu Kukuškinovi. Šestačtyřicátý hráč světa v prvním vzájemném utkání proti Smyczekovi nezaváhal a postoupil za 55 minut.

O čtvrtfinále se Veselý utká se čtvrtým nasazeným Leonardem Mayerem z Argentiny, s nímž má negativní zápasovou bilanci 1:2.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Cena Emila Zátopka. Letos ji dostanou koulařka Fibingerová a diskař Bugár

Sport
15. 12. 2025

McLaren zazářil v Abú Dhabí: VELO proměnilo finále sezóny v senzaci

Sport
Aktualizováno: 8. 12. 2025 16:17

Norris je poprvé mistrem světa formule 1, v Abú Zabí mu stačilo třetí místo

Sport
7. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV