Hlaváčková s Hradeckou jsou v Mexiku v semifinále čtyřhry

Sport
6. 3. 2015 10:21
Lucie Hradecká a Andrea Šafářová.
Lucie Hradecká a Andrea Šafářová.

Po finálové účasti v minulém týdnu v Acapulcu se českým tenistkám Andree Hlaváčkové s Lucií Hradeckou daří ve čtyřhře i v jiném mexickém městě Monterrey. Po bleskovém přesunu a nezdaru v kvalifikaci singlu společně vyhrály oba zápasy ve dvou setech a jsou v semifinále deblu.

Hlaváčková s Hradeckou, vítězky čtyřhry na dvou grandslamech a medailistky z olympiády v Londýně, nyní v Monterrey narazí na australské sestry Rodionovovy Anastasii a Arinu. Ve čtvrtfinále naopak vypadla další Češka Eva Hrdinová s polskou spoluhráčkou Paulou Kaniovou.

Ve dvouhře si v Mexiku stále drží neporazitelnost trojnásobná šampionka turnaje Anastasia Pavljučenkovová. Pátá nasazená Ruska vyhrála i 17. zápas na tamním kurtu, ve čtvrtfinále proti Johanně Larssonové ze Švédska 6:4, 6:4.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Mike Groll

Další čtení

ilustrační foto

Dvacátý Čech zdolal Mount Everest. Dobrodružství prý podcenil, ale dal

Sport
14. 5. 2025
ilustrační foto

Wiggins přiznal, že byl po konci cyklistické kariéry dlouho závislý na kokainu

Sport
13. 5. 2025
ilustrační foto

Hýbejme se! To, že to neděláme, nás stojí 40 miliard ročně, ukázala analýza

Sport
13. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ