08.09.2015 16:21

Jiří Veselý dokázal favorizovaného Socka zaskočit.

Roland Garros
Veselý překvapil Paříž! Vyřadil Američana a je ve druhém kole

Aktualizováno 29.05. 16:42Tenista Jiří Veselý postoupil stejně jako loni do druhého kola Roland Garros. Český hráč v 1. kole na pařížské antuce zvítězil nad čtrnáctým nasazeným Jackem... více

Garbiňe Muguruzaová si proadila s italskou tenistkou Francescou Schiavoneovou.

French Open
Úspěšní obhájci. Muguruzaová i Djokovič začali v Paříži vítězně

Aktualizováno 29.05. 16:28Španělka Garbiňe Muguruzaová zahájila vítězně cestu za obhajobou titulu na tenisovém Roland Garros. V prvním kole zdolala šampionku antukového grandslamu z... více

Zklamaná německá tenistka Kerberová vypadla v prvním kole French Open. Pokud Plíšková dojde do finále, Němku sesadí, šanci dosednout na trůn má i Halepová.

Kerberová je z kola venku. Bude Plíšková světovou jedničkou?

Světová jednička Angelique Kerberová vypadla na Roland Garros stejně jako loni v prvním kole. Německá tenistka prohrála na pařížském grandslamu 2:6, 2:6 s... více

Česká tenistka Petra Kvitová na Roland Garros

Česká bojovnice
Lvice Kvitová je zpátky! Návrat zvládla na výbornou

Aktualizováno 28.05. 20:43Tenistka Petra Kvitová vyhrála svůj první zápas po vážném zranění levé ruky. Dvojnásobná wimbledonská vítězka v prvním kole Roland Garros porazila Julii... více