28.09.2016 16:44 Aktualizováno 28.09. 19:17

Tenistka Kristýna Plíšková.

Tenis WTA
Plíšková srazila deblovou parťačku. Na antuce ve Štrasburku jde dál

Aktualizováno 22.05. 19:09Tenistka Kristýna Plíšková postoupila ve Štrasburku do druhého kola po vydřeném vítězství nad Švýcarkou Viktorijí Golubicovou, s níž na turnaji hraje čtyřhru.... více

Tenistka Karolína Plíšková.

Tenis WTA
Konečná ve čtvrtfinále. Plíšková v Římě nestačila na Svitolinovou

Tenistka Karolína Plíšková podlehla ve čtvrtfinále turnaje v Římě Ukrajince Jeleně Svitolinové 2:6, 6:7 a nevyužila příležitost posunout se na druhé místo... více

Tenistka Andrea Hlaváčková (ilustrační foto).

Tenis WTA
Madridský úspěch. Duo Hlaváčková-Babosová prohrálo až ve finále

Česká tenistka Andrea Hlaváčková s maďarskou partnerkou Timeou Babosovou druhý společný start na okruhu WTA k titulu nedotáhly. Ve finále antukového turnaje v... více

Tenis WTA
Plíšková na pražské finále nenavázala, Strýcová jde v Madridu dál

Aktualizováno 07.05. 19:53Den po prohraném finále v Praze podlehla Kristýna Plíšková na prestižním turnaji v Madridu obhájkyni titulu Simoně Halepové. Unavená česká tenistka prohrála s... více