01.06.2016 15:05 Aktualizováno 01.06. 17:49

Chorvatská tenistka Mirjana Lučičová-Baroniová vyzve ve čtvrtfinále rozjetou Karolínu Plíškovou.

Silný příběh
Týral ji otec, skončila s tenisem. Teď je zpátky a vyzve Plíškovou

Původní zpráva V žebříčku WTA jí patří až devětasedmdesáté místo a za celou kariéru vyhrála ve dvouhře na okruhu jen tři turnaje, přičemž dva z nich ještě v minulém století.... více

Roger Federer zatím v Melbourne předvádí skvělé výkony.

Švýcarský fenomén
Tati, ještě neprohrávej, přály si dcery. Federer poslechl a jde dál

Švýcar Roger Federer pokračuje na Australian Open ve skvostných výkonech. Čtyřnásobný vítěz úvodního grandslamu sezony dnes porazil Němce Mischu Zvereva 6:1,... více

Karolína Plíšková postoupila do čtvrtfinále Australian Open.

Tenisové eso
TEST: Hvězda Plíškové stoupá nad Austrálií. Znáte ji dobře?

Původní zpráva Žádný český tenista a tenistka nejsou v žebříčku na vyšším místě. A stejně tak letos v singlu nikdo nedokráčel dále než právě Karolína Plíšková. Světová pětka... více

Tenistka Karolína Plíšková postoupila poprvé do čtvrtfinále Australian Open.

Tenis
Bravo! Suverénní Plíšková je ve čtvrtfinále Australian Open

Aktualizováno 23.01. 10:45Tenistka Karolína Plíšková postoupila poprvé do čtvrtfinále Australian Open. Turnajová pětka porazila v Melbourne bez větších problémů domácí Darju... více