Slibné vyhlídky. Bookmakeři na Wimbledonu věří Kvitové s Plíškovou

Sport
27. 6. 2017 11:29
Petra Kvitová se po přepadení vrátila ve skvělé formě.
Petra Kvitová se po přepadení vrátila ve skvělé formě.

Petra Kvitová a Karolína Plíšková jsou podle zahraničních i tuzemských sázkových kanceláří favoritkami Wimbledonu. Slavný tenisový grandslam na trávě All England Clubu začne už v pondělí 3. července.

U největších českých sázkových kanceláří mají obě fedcupové vítězky nejnižší kurzy na triumf. Bookmakeři Sazka Bet i Fortuny shodně určili kurz na jejich výhru 6:1, Tipsport vypsal 6,5:1, přičemž u všech jsou soupeřky daleko za nimi.

V zahraničí upřednostňují Kvitovou. Česká verze britské Williams Hill uvádí královnu turnaje z let 2011 a 2014 za největší adeptku v kurzu 5,5:1, na webech Bwin a Betfair mají na její triumf 6:1. Plíšková je všude druhou hlavní hvězdou.

Kvitová prožívá snový návrat na kurty po vážném zranění prstů levé ruky z prosincového přepadení. Při svém druhém turnaji získala v minulém týdnu titul na trávě v Birminghamu a favoritkou Wimbledonu je i proto, že v Londýně už dvakrát šampionkou byla.

Plíšková je světovou trojkou, nedávnou semifinalistkou French Open a na trávě loni vyhrála v Nottinghamu a byla ve finále v Eastbourne. Ve Wimbledonu sice nepřešla v předchozích pěti startech přes druhé kolo, ale spoléhá na rychlou hru.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Hokejisté titul na MS neobhájí, ve čtvrtfinále podlehli domácím Švédům 2:5

Sport
22. 5. 2025
ilustrační foto

Zlom ve sportu? V Las Vegas budou první „dopingové hry“

Sport
22. 5. 2025
Hala Jyske Bank Boxen, kde se hrají utkání skupiny B mistrovství světa v hokeji, 20. května 2025, Herning, Dánsko.

Bookmakeři přijali na hokej sázky přes dvě miliardy. Nejvyšší za 1,5 milionu

Sport
Aktualizováno: 22. 5. 2025 01:59

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ