Tenis
Vítězem turnaje v Dubaji se stal Wawrinka, v Dauhá vyhrála Suárezová

27.02.2016 18:40

Tenistka Petra Kvitová se v prvním kole oblíbeného turnaje v New Havenu, který už třikrát vyhrála, natrápila s Američankou Louisou Chiricovou, ale nakonec zvítězila 1:6, 6:1 a 6:3.

Tenis
Kvitová se protrápila prvním kolem, dál jde i Rosol

Tenistka Petra Kvitová se v prvním kole oblíbeného turnaje v New Havenu, který už třikrát vyhrála, natrápila s Američankou Louisou Chiricovou, ale nakonec... více

Karolína Plíšková.

Po turnaji v Cincinnati
Nová česká tenisová jednička! Plíšková nahradila Kvitovou

Aktualizováno 22.08. 17:09UVNITŘ ŽEBŘÍČEK. Tenistka Karolína Plíšková po triumfu na turnaji v Cincinnati poskočila ve světovém žebříčku ze sedmnácté na jedenáctou příčku a je českou... více

Tenistka Karolína Plíšková ve finále turnaje v Cincinnati.

Turnaj v Cincinnati
Plíšková porazila Kerberovou a slaví titul, ve čtyřhře uspěla Strýcová

Česká tenistka Karolína Plíšková získala v Cincinnati šestý a dosud nejcennější titul v kariéře. Ve finále turnaje kategorie Premier 5 porazila Němku Angelique... více

Tenistka Karolína Plíšková na turnaji v Cincinnati.

Plíšková v Americe válí. Rozdrtila Muguruzaovou a bude hrát finále

Karolína Plíšková si zahraje v Cincinnati o šestý a dosud nejcennější titul. V semifinále jasně přehrála světovou trojku Španělku Garbiňe Muguruzaovou 6:1,... více