Hájek byl v kvalifikaci na závod SP na Kulmu pátý

09.01.2015 16:30

LINDSEY VONNOVÁ, 32 LET, SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍJestli se někdo ve sportovním světě nebojí ukázat svou dokonalou postavu, pak je to právě americká lyžařka. Tentokrát zapózovala tak, jak jezdí na svahu. Jen u toho byla úplně nahá.

Krásné sportovkyně

Původní zpráva Muže dostávají do varu i v těch největších mrazech. Nejspíš od nich neuslyšíte škemrání, že je jim zima. Na sníh a led jsou zvyklé. K mužské smůle závodí v... více

První úspěch
Mladý Polášek si dolétl pro prémiové body. Závod vyhrál Stoch

Devatenáctiletý Viktor Polášek jako jediný z českých skokanů na lyžích pronikl do finálové třicítky v závodu ve Wisle a za 26. místo získal premiérové body ve... více

Český skokan Jakub Janda měl závod nadějně rozjetý, druhý skok mu ale vůbec nevyšel.

Domácí závod vyhrál Stoch, Janda zkazil druhé kolo

Polský skokan na lyžích Kamil Stoch ovládl před domácím publikem závod Světového poháru ve Wisle. Vítěz Turné čtyř můstků se nejlépe vyrovnal s proměnlivými... více

České vítězství
Smutná byla nejrychlejší, Bauer až třiadvacátý

Aktualizováno 14.01. 17:25Česká běžkyně na lyžích Kateřina Smutná vyhrála Kaiser Maximilian Lauf na 60 km, závod Ski Classics v dálkovém lyžování. Mezi muži kraloval Nor Andreas... více