Koukal skončil třetí v konečném pořadí dálkových běhů

09.03.2014 14:07

Lukáš Bauer.

MS v lyžování
Patnáctku ovládl Niskanen, Bauer v posledním závodě nezklamal

Aktualizováno 01.03. 15:36Mistrem světa v běhu na lyžích na 15 km klasicky se v Lahti stal suverénně Iivo Niskanen a získal na šampionátu první zlato pro pořadatelské Finsko.... více

Marit Bjoergenová na trati dalšího zlatého závodu.

Suverénní triumf! Björgenová má šestnácté zlato z MS

Aktualizováno 28.02. 14:29Norská běžkyně na lyžích Marit Björgenová znovu ukázala, že nemá ve stopě konkurenci. Závod na 10 kilometrů klasicky na světovém šampionátu v Lahti ovládla s... více

Ruský běžec na lyžích Sergej Usťugov.

MS v klasickém lyžování
Další karambol připravil Norsko o medaili. Zlatou berou Rusové

Ruští běžci na lyžích Nikita Krjukov a Sergej Usťugov vyhráli na mistrovství světa v Lahti sprint dvojic klasickou technikou. O zlato přitom bojovali Finové s... více

Norky vyhrály na MS sprint dvojic, Fallaová má druhé zlato.

Mistrovství světa
Norky vyhrály sprint dvojic, Fallaová má druhé zlato

Norské lyžařky Heidi Wengová a Maiken Caspersen Fallaová vyhrály na mistrovství světa v Lahti sprint dvojic klasickou technikou. Další medaile získaly Rusky a... více