Začíná Tour de Ski, závod který dokončí dva z osmi Čechů

Autor: - jpu -

Therese Johaugová.

Světový pohár
Skiatlon v Oberstdorfu patřil favoritům. Razýmová doběhla 19.

Aktualizováno 25.01. 13:45Norská běžkyně na lyžích Therese Johaugová suverénně opanovala skiatlon v Oberstdorfu a upevnila si vedení v průběžném pořadí Světového poháru. Na trati 7,5 km... více

Běžec na lyžích Petr Knop.

Běh na lyžích
Janatová byla v etapě Tour de Ski 29., vedou Johaugová a Usťugov

Aktualizováno 31.12. 16:36Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová dojela jako nejlepší z českých reprezentantů devětadvacátá v třetí etapě Tour de Ski. Petr Knop skončil v italském Toblachu... více

Vítězka etapy Tour de Ski na 10 km klasicky s hromadným startem Ingvild Flugstad Östbergová.

Klaebo i Östbergová navýšili náskok na čele Tour de Ski

Aktualizováno 05.01. 19:40Norský lyžař Johannes Klaebo si doběhl v šesté etapě Tour de Ski ve Val di Fiemme v závodu s hromadným startem na 15 kilometrů klasicky pro čtvrtý dílčí triumf... více

Johannes Klaebo najle na Rusa Usťugova dalších 4,5 vteřiny.

Tour de Ski
Klaebo porazil Usťugova ve finiši a dál vede

Aktualizováno 03.01. 16:49Norský lyžař Johannes Klaebo udržel v páté etapě Tour de Ski vedení v průběžném pořadí. Ve stíhacím závodu na 15 km volnou technikou v Oberstdorfu porazil ve... více