23.02.2016 15:58

Český skokan na lyžích Jakub Janda.

Skoky na lyžích
Štursa vylepšil své maximum, celkem postoupili čtyři Češi

Aktualizováno 10.12. 18:59Čtyři čeští skokané na lyžích postoupili do druhého kola závodu Světového poháru v Lillehammeru. Nejlepší z nich Jakub Janda je za skok dlouhý 131,5 metru na... více

Skokan na lyžích Jakub Janda.

Janda doskočil do první třicítky, navzdory pádu bodoval i Štursa

Jakub Janda obsadil 24. místo v závodu Světového poháru skokanů na lyžích v Klingenthalu a poprvé v sezoně bodoval. Tři body za 28. místo získal také Vojtěch... více

Skokan na lyžích Roman Koudelka (ilustrační foto).

Skoky v Ruce
Koudelka nejprve hrozil, pak závod pokazil. Vyhrál Němec Freund

Aktualizováno 26.11. 18:44Český skokan na lyžích Roman Koudelka bodoval i ve druhém závodu nové sezony Světového poháru. Ve finském zimním středisku Ruka v sobotu útočil z šestého místa... více

Špatný start
Skokani na úvod propadli. I nejlepší Koudelka zaostal

Aktualizováno 25.11. 19:32Úvodní závod nové sezony Světového poháru ve skoku na lyžích vyhrál ve finské Ruce Domen Prevc. Sedmnáctiletý slovinský reprezentant překvapivě ve druhém kole... více