Šárka Strachová odložila lyže a šéfuje své firmě.

Bývalá slalomářka
Začátek nové etapy: Strachovou těší nové zaměstnání

V prostorách, kde dříve sídlil i lyžařský servis, je v současnosti fyzioterapeutické studio. Slalomová mistryně světa Šárka Strachová vymyslela a předloni... více

Švédský slalomář Jens Byggmark odložil lyže kvůli problémům s kolenem.

Vleklé zranění
Koleno je horší a horší. Slalomář Byggmark ukončil kariéru

Švédský slalomář Jens Byggmark ukončil kvůli neustále se horšícím problémům s kolenem kariéru. Stříbrný medailista z mistrovství světa v Ga-Pa z roku 2011... více

Kryštof Krýzl.

Sjezdové lyžování
Únava ho nezastavila. Krýzl obhájil domácí titul

Lyžař Kryštof Krýzl obhájil titul mistra republiky ve slalomu. V této disciplíně triumfoval na domácím šampionátu už poosmé. Mezi ženami dnes ve Špindlerově... více

Šárka Strachová ukončila kariéru.

Sjezdařské loučení
Otec jí pořád tlačil, s námi se změnila, tvrdí trenér Strachové

29.03. 12:07

Pět let strávil rakouský trenér Klaus Mayrhofer s lyžařkou Šárkou Strachovou, která v úterý po 15 sezonách ve Světovém poháru ukončila kariéru. České hvězdě... více

Česká lyžařka Šárka Strachová.

Konec úspěšné kariéry
Plány Strachové: Být vzornou manželkou a vést firmu

29.03. 08:00 Původní zpráva

Šárka Strachová ukončila ve dvaatřiceti letech svoji úspěšnou kariéru. Prázdna ve svém životě se však rozhodně nebojí. Těší se na nový začátek. Má několik... více

Mistryně světa a olympijská medailistka Šárka Strachová.

Už žádná olympiáda
Lyžařka Strachová ukončila kariéru. Je ta pravá chvíle, řekla

28.03. 14:18 Aktualizováno 28.03. 16:00

V ČLÁNKU VIDEO. Bývalá mistryně světa a bronzová olympijská medailistka ve slalomu Šárka Strachová ukončila lyžařskou kariéru. Dvaatřicetiletá čtyřnásobná... více

Lyžařka Tereza Kmochová.

Pět medailí! Lyžařka Kmochová zazářila na MS neslyšících

19.03. 15:41

Dvě zlaté a tři stříbrné medaile získala Tereza Kmochová na mistrovství světa neslyšících alpských lyžařů. V rakouském Innerkremsu vyhrála šestadvacetiletá... více

Světový pohár
Shiffrinová se může radovat, díky odstoupení soupeřky slaví titul

17.03. 18:43

Mikaela Shiffrinová poprvé vyhrála Světový pohár ve sjezdovém lyžování. Dvaadvacetiletá Američanka má před posledními dvěma závody sezony v čele průběžného... více

Lyžařka Tina Weiratherová z Lichtenštejnska.

Alpské lyžování
Weiratherová si v Aspenu vyjela glóbus za superobří slalom

16.03. 17:38

Majitelkou malého glóbu za superobří slalom ve Světovém poháru se stala Tina Weiratherová z Lichtenštejnska. První křišťálovou trofej v kariéře si zajistila v... více

Lyžařka Ilka Štuhecová.

Štuhecová ovládla závěrečný sjezd v Aspenu a má další glóbus

15.03. 18:51

Slovinská lyžařka Ilka Štuhecová vyhrála finálový sjezd Světového poháru v Aspenu a ovládla i konečné hodnocení disciplíny. Šestadvacetiletá závodnice z... více

Italský lyžař Peter Fill.

Ital Fill bere křišťálový glóbus za sjezd, Jansrudovi se nedařilo

15.03. 17:45

Italský lyžař Peter Fill obhájil ve Světovém poháru malý křišťálový glóbus za sjezd. Ve finále v Aspenu ve středu obsadil druhé místo a v konečném pořadí... více

Lyžařka Šárka Strachová.

Zůstat, nebo odejít? Strachová rozlouskla dilema, rozhodnutí tají

12.03. 09:32

Slalomářka Šárka Strachová má jasno, jestli po této sezoně ukončí kariéru, nebo za rok pojede na olympijské hry. Své rozhodnutí ale ještě neprozradila a těší... více

Skvělá Strachová byla ve slalomu druhá. Vyhrála Shiffrinová

11.03. 23:01

Lyžařka Šárka Strachová skončila v předposledním slalomu Světového poháru ve Squaw Valley druhá za domácí favoritkou Mikaelou Shiffrinovou a dosáhla nejlepšího... více

Americká lyžařka Mikaela Shiffrinová.

Američanka Shiffrinová má už čtvrtý malý glóbus za slalom

11.03. 17:00

Americká lyžařka Mikaela Shiffrinová získala v 21 letech už počtvrté malý křišťálový glóbus pro nejlepší slalomářku Světového poháru. více

Lyžař Marcel Hirscher.

Fenomenální Hirscher má třetí glóbus, stačilo i čtvrté místo

05.03. 13:56

Rakouský fenomén Marcel Hirscher ovládl ve Světovém poháru alpských lyžařů i hodnocení slalomu, v Kranjské Goře mu k tomu v neděli stačilo čtvrté místo. Dva... více

Snowboardistka Ester Ledecká.

Snowboarding
Závod SP v Kayseri byl kvůli mlze přerušen, Ledecká stihla postup

04.03. 15:17

Závod Světového poháru v paralelním obřím slalomu v Kayseri za účasti české snowboardistky Ester Ledecké byl kvůli špatnému počasí přeložen na neděli.... více

Hirscher oslavuje vítězství ve SP.

Nadvláda pokračuje! Hirscher pošesté ovládl Světový pohár

04.03. 14:10

Rakouský lyžař Marcel Hirscher se díky výhře v obřím slalomu v Kranjské Goře stal pošesté za sebou celkovým vítězem Světového poháru. Dvojnásobný mistr světa... více

Italka Sofia Goggiaová při závodě SP.

Vonnová byla po návratu blízko titulu, slaví Italka Goggiaová

04.03. 09:28

Předposlední sjezd sezony Světového poháru vyhrála na trati pro olympijské hry 2018 v Čongsonu italská lyžařka Sofia Goggiaová. Čtvrtá žena z nedávného... více

Rakouská lyžařka Anna Veithová.

Zranění
Veithovou čeká delší pauza, olympijské hry snad stihne

02.03. 13:04

Nejméně půlroční pauza čeká rakouskou lyžařku Annu Veithovou, nejlepší závodnici Světového poháru z let 2014 a 2015. V úterý se podrobila operaci levého... více

Slovinská lyžařka Ilka Štuhecová.

Alpská kombinace
Štuhecová má malý glóbus, obě Češky zajely životní maximum

26.02. 14:56

Vítězkou kombinace v sezoně Světového poháru lyžařek je Slovinka Ilka Štuhecová. Ve třetím a posledním závodu v Crans Montaně jí po triumfu a druhém místě... více