Soukalová na startu zmatkovala, pak jasně ovládla stíhačku

12.02.2016 19:49 Aktualizováno 12.02. 20:15

Eva Puskarčíková při střelbě vleže.

Biatlon
Puskarčíková získala senzační bronz. Zastínila Koukalovou

Aktualizováno 10.12. 18:37UVNITŘ VIDEO. Biatlonistka Eva Puskarčíková doběhla třetí ve stíhacím závodě Světového poháru v Pokljuce a poprvé v kariéře vybojovala umístění na stupních... více

Biatlonista Michal Krčmář (ilustrační foto).

Biatlon
Krčmář ve stíhačce mezi elitou, závod ovládl fenomenální Fourcade

Aktualizováno 10.12. 13:05Biatlonista Michal Krčmář doběhl desátý ve stíhačce Světového poháru v Pokljuce a potřetí za sebou se dostal do elitní desítky. Na vítězství z pátečního... více

Obhájkyně velkého křišťálového glóbu Gabriela Koukalová skončila po jednom trestném kole sedmá.

SP v Pokljuce
Ve sprintu na "bednu" nedošlo. Koukalová dojela sedmá

Aktualizováno 09.12. 16:08Tři umístění v elitní desítce vybojovali čeští reprezentanti ve sprintech Světového poháru v biatlonu ve slovinské Pokljuce. Obhájkyně velkého křišťálového... více

Bude vyprodáno?
Biatlonový svátek. V Novém Městě očekávají zisky až 60 milionů

Biatlonový Světový pohár v Novém Městě na Moravě je připravený, ideálním podmínkám na trati pomohlo mrazivé počasí posledních dní. Organizátoři už nachystali... více