Těhotenství se nedá užívat, říká Agáta

Relax
21. 4. 2017 09:00
Agáta Prachařová.
Agáta Prachařová.

Těhotná Agáta Prachařová (31), na kterou praskla nedávno další nevěra, má štěstí. Manžel Jakub Prachař (33) s ní zůstal a nejhorší krizi mají snad za sebou. Přesto si těhotenství vůbec neužívá a doma se hádají.

"Já si myslím, že těhotenství se nedá užívat, a ten, kdo tvrdí, že si ho užívá, lže, protože na tom není nic skvělého... To druhé je ještě horší než to první. Jsem strašně unavená, podrážděná a všechno mě štve," řekla Agáta Luxury Prague Life s tím, že si navíc nabrala i hodně práce, kterou musí pomalu rušit.

Navíc se teď doma s manželem a synem Kryšpínem hádají kvůli jménu miminka. Pohlaví modelka zatím neprozradila, ale každý člen domácnosti prý má svého favorita, jenže se ne a ne shodnout. "Jsem ráda, že ten papír se jménem v porodnici odevzdává matka, takže já si to přeškrtám a dám si tam takové jméno, jaké budu chtít," dodala Prachařová.

Autor: - gab - Foto: Robert Starý, archiv

Další čtení

Rekreační areál Kristýna u Hrádku nad Nisou nabízí nová stání pro karavany

Relax
4. 5. 2025

Kde se pivo pije, tam se národ probouzí: Cesta po slavných pražských restauracích

Relax
4. 5. 2025
By Mario23 - http://de.wikipedia.org/wiki/Datei:Loveletter-wurm.png, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=19189003

Počítačový virus s názvem ILOVEYOU před 25 lety zaplavil celý svět

Relax
4. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ