TV Barrandov: paterčata z Polabí a zhulená česká mládež

Relax
28. 5. 2013 12:44
Moderátoři Hlavních zpráv TV Barrandov.
Moderátoři Hlavních zpráv TV Barrandov.

Hlavní zprávy TV Barrandov startují i dnes přesně v 18.45. Dnešní souhrn těch nejdůležitějších zpráv doma i v zahraničí vám přinese Olga Šípková. A jaké události pro vás barrandovské televizní štáby sledují?

* Odvolací soud zmírnil tresty vrahům, kteří brutálně ubodali taxikáře. Násilníci původně dostali výjimečné tresty. Ty ale Vrchní soud v Praze dnes zmírnil. Proč? A mají vůbec taxikáři šanci se před násilnými pachateli ubránit?

* Mladí Češi patří podle nejnovější studie k největším uživatelům konopí v Evropě. A jaká další droga je nejoblíbenější v Česku? A kolik lidí ji užívá?

* Ukážeme vám mladou maminku z Milovic, která čeká historicky první česká paterčata. Jak prožívá těhotenství? A jak se připravuje na příchod pěti nových členů připravuje rodina? Kdo jí bude pomáhat?

Na naši spotřebu vody upozorní Otázky dne. Řeč nebude jen o té, o které víme. Obrovské množství vody totiž spolkne naše každodenní strava nebo oblečení. Pozvání do studia přijala koordinátorka kampaně Cena vody organizace Člověk v tísni Marie Hokrová.

Autor: - red -Foto: David Kundrát, Martin Hykl, Montáž J. Vokálek (TÝDEN.CZ)

Další čtení

ilustrační obrázek

Ve výběhu v Počernicích přišlo na svět mládě zubra evropského

Relax
22. 5. 2026
Hotel Borovica

Úchvatná příroda i adrenalin. Léto v Tatrách nabízí celou paletu zážitků

Relax
22. 5. 2026
ilustrační obrázek

Čeští horolezci a čtrnáct vrcholů světa: od Schubertera k Jarošovi

Relax
22. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ