To je ale překvapení! Alexis Bledel z Gilmorových děvčat se stala maminkou

Relax
19. 5. 2016 10:30
To jsou ale tajnůstkáři! Alexis Bledel s manželem jsou od loňského roku rodiči a prasklo to až teď.
To jsou ale tajnůstkáři! Alexis Bledel s manželem jsou od loňského roku rodiči a prasklo to až teď.

Na televizních obrazovkách se poprvé v roli Rory Gilmore objevila Alexis Bledel (34), když mělo být její hrdince šestnáct a diváci s ní v průběhu dalších sezón seriálu dospívali. Dospěla ale i skutečná Alexis a teď přišla s tou nejkrásnější novinkou!

Zdálo se vám, že jsou Eva Mendes a Ryan Gosling tajnůstkáři? Na křehkou modroočku Alexis Bledel a jejího manžela Vincenta Kartheisera ale ještě ani zdaleka nemají. Těm se nejen podařilo utajit svatbu v roce 2014, ale navíc nyní i hereččino těhotenství.

A to byl skutečný majstrštyk, neboť se tak dělo v době, kdy byla Alexis Bledel na prvních stranách novin v souvislosti s natáčením pokračování kultovního amerického seriálu Gilmorova děvčata, kde hraje dceru Lauren Graham.

Skutečnost, že je herečka maminkou prozradil v rozhovoru pro americký magazín Glamour její kolega ze seriálu Scott Patterson, který hraje majitele bistra, Lukea. "Bylo úžasné vidět zase Alexis. Je to skutečně úchvatná žena a teď je navíc vdaná, čerstvá maminka a šťastná. Ona je zkrátka to nejmilejší, nejinteligentnější a nejobdivuhodnější stvoření. Vůbec se za ta léta nezměnila. Stále vypadá stejně," prozradil nedopatřením herec. Alexis s manželem se totiž dařilo tajit rodičovství už od loňského podzimu!

Autor: kra Foto: ČTK/APInvision/Jordan Strauss, ČTK/FOTOS INTERNATIONAL

Další čtení

Soutěž o vstupenky na koncert Ghosh

Relax
5. 5. 2025

Časopis Instinkt slaví 23 let

Relax
5. 5. 2025
5/2025 Instinkt
Ve zlínské zoologické zahradě se vylíhla dvě mláďata puštíka tečkovaného (na archivním snímku je dospělý jedinec), který patří mezi velmi vzácně chované ptačí druhy. Zoo Zlín je jako jediná mimoasijská zoo pravidelně odchovává, řekla dnes ČTK mluvčí zahrady Romana Mikešová. Puštíci jsou pouze v pěti zoologických zahradách ve světě.

Ve zlínské ZOO se vylíhla dvě mláďata puštíka tečkovaného. Je to rarita

Relax
5. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ