Tomáš Klus ukázal foto z dovolené s roztomilou dcerou

Relax
8. 1. 2014 12:00
Tomáš Klus s dcerou Josefínkou.
Tomáš Klus s dcerou Josefínkou.

Zpěvák Tomáš Klus (27) si právě užívá dokonalou dovolenou v Dominikánské republice se svou manželkou Tamarou (24) a malinkou dcerkou Josefínou. Ačkoli se se svým soukromím Tomáš veřejnosti moc nesvěřuje, tentokrát se pochlubil s dokonalou fotkou z "rodinného alba". Mrkněte!

Tomáš vyrazil se svou rodinkou za teplem a sluníčkem a náležitě si exotickou dovolenou v Dominikánské republice užívají. Je to vůbec první dovolená u moře jeho dcery Josefíny a podle fotky vypadá spokojeně. Přečtěte si, jaké poselství svým fanouškům Tomáš napsal. "Zdravím odtud k vám, sledoval jsem dnes Slunce na své pouti od Východu k Západu, ráno pár desítek metrů od pobřeží, kdy mě tu a tam jedna vlnka zhoupla, onde zase vyprala a dala vzpomenout, že nejsem ani ryba ani rak.. Večer pak z místa svého přechodného bydliště. Mno a došlo mi, že je vlastně ouplně stejné, jako to Doma! Inu a řekl jsem si, japato, že mě Tam nikdy nenapadlo věnovat mu těch pár minut denně? Toliko krásy v něm, ..a nic za to nechce. Rozzáří, potěší, zahřeje, probudí.. Případně dá krásnou Dobrou.. Ale já asi dycinky moc spěchám na Dvaadvácu a vůbec raději asi jedu metrem, páč je to rychlejší. A než aby Východ, tak raději západnu do lože, bo vstávat dřív mě unavuje a "sem pak celej den celej tumpachovej". Anebo už mě to nezajímá, poněvadž nejsem děcko a NEMÁM ČAS. Nechávám si unikat takovýhle unikát! Tedy, jak tady tak rozprávím s těmi živly a tak.. Až se na kdejakým bulváru špitá, že mi tu šplouchá na maják, tak vám řeknu, že mi dnes paprsky napsaly na čelo nápad zasdílet si s vámi pár Východů, Západů.. Dopřát Slunci jeho "místo na slunci", potažmo na Tvářiknize, aby se tutady rozsvítilo a my na sebe lépe viděli.. S Láskou, T. ( t.č.s F.)," napsal Tomáš Klus na svůj profil na sociální síti.

Autor: - lem - Foto: David Kundrát, Martin Hykl, Facebook

Další čtení

V zoo Dvůr Králové se po více než dvou letech narodil hrabáč kapský. Jde o páté odchované mládě hrabáče od roku 2014, odkdy zoo tento druh chová.

Safari Park Dvůr Králové má po více než dvou letech mládě hrabáče kapského

Relax
25. 3. 2026
Igráčky začalo v roce 1976 vyrábět družstvo Igra Praha. Autorem konstrukce byl Jiří Kalina, design navrhla Marie Pavlíčková Krejchová.

Igráček slaví 50 let: česká hračka, která přežila konkurenci

Relax
25. 3. 2026
Zámecký areál zahrnuje přestavěné objekty dvou původně samostatných hradů

Konec rozdělení: slavný rožmberský areál se vrací ke své středověké celistvosti

Relax
24. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ