Číňané rozzlobili Rusy stíhačkami jako přes kopírák

22.04.2008 14:21

Rusko pohrozilo Číně, že ji požene k soudu za porušení autorských práv. Konkrétně za výrobu stíhačky J-11B, která se jeví naprosto přesnou pirátskou kopií ruského letounu Suchoj Su-27SK. Tvrdí to alespoň ruský deník Nězavisimaja gazeta ve svém dnešním vydání.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Roman (129 hlasů) 22.04.2008 17:47

    Čína kopíruje všechny možné výrobky, kterými pak zaplavuje svět. Jsou...

  • Theo (124 hlasů) 25.04.2008 18:47

    Číňan okopíruje všechno - počínaje kabelkou Luis Vutton a konče...

  • oskar (116 hlasů) 27.04.2008 06:39

    je to divny! Pred pul rokem tvrdili ceske noviny jaky jsou Cinani...

  • kelly (115 hlasů) 27.04.2008 17:38

    To se nestane. Ne, pokud státy o kterých zde píšete vyvážejí desítky...

  • kelly (110 hlasů) 27.04.2008 17:31

    Jistě hovadina. Rusové jsou kámoši hvězd a pruhů, jedna věc co se...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskusní příspěvky

je to divny! Pred pul rokem tvrdili ceske noviny jaky jsou Cinani kamaradi s Rusama - i fotka s Putinem byla .... a vida "kseft je kseft"!

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 116 hlasů

Jistě hovadina. Rusové jsou kámoši hvězd a pruhů, jedna věc co se říká, jiná věc co se děje. Novináři to nepoznají - mají zakázáno číst mezi řádky a jsou často jenom posluhové.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 110 hlasů

Číňan okopíruje všechno - počínaje kabelkou Luis Vutton a konče ruskou stíhačkou

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 124 hlasů

Čína kopíruje všechny možné výrobky, kterými pak zaplavuje svět. Jsou sice levnější, ale s mizernou kvalitou. Už by se konečně měly ostatní vyspělý státy probrat a společně podniknout kroky proti neustálému porušování všeho ze strany Číny.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 129 hlasů

To se nestane. Ne, pokud státy o kterých zde píšete vyvážejí desítky procent své výroby do Číny. Vykrádání patentů je čínskou národní tradicí, vzpomeňte na ochranu výroby porcelánu a hedvábí. Z tohoto důvodu mají Číňané dojem, že jim něco dlužíme. Studujte konfuciánství, to je Čína.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 115 hlasů




Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 21/2012 najdete >