Zpěvák Bohouš Josef se oženil! Přítelkyni si vzal po 4 letech vztahu

Relax
3. 6. 2017 19:18
Bohouš Josef se dnes oženil.
Bohouš Josef se dnes oženil.

Po čtyřech letech vztahu vlezl do chomoutu zpěvák Bohouš Josef (55). Za manželku pojal svoji přítelkyni, sympatickou brunetku Alenu (48), s níž se seznámil na jednom ze svých koncertů.

Zásnuby proběhly loni v září, veselka se tak konala ani ne do roka a do dne. Termín svatby ale pár do posledního okamžiku tajil. Dle informací se jednalo o skromný obřad čistě v kruhu rodinném. Nechyběli však ani nejbližší přátelé ze světa showbyznysu.

Pro svůj velký den si dvojice vybrala překrásnou letní sobotu a lepší počasí si snad ani nemohli přát. Byla to jedna velká romantika. Ostatně na tu si zpěvák velmi potrpí. Jeho dnes již manželka Alena o něm již dříve prozradila, že je ohromný romantik, a romantická byla i žádost o ruku. "Prstýnek byl schovaný na dně skleničky s koktejlem. Lovila jsem ho a docela jsme se u toho nasmáli," prozradila před časem o zásnubách, které proběhly na řeckém ostrově Korfu.

Autor: pes Foto: Hermína

Další čtení

Těšnovské nádraží, cca 1900 – foto anonym (Public Domain), retuš XY (2018), Wikimedia Commons, licence CC BY-SA 4.0.

Nejkrásnější evropské nádraží sloužilo skoro 100 let, zbourali jej komunisté

Relax
8. 5. 2025

Josef Klíma: Psali mi: „Ty svině, jestli toho nenecháš, uřízneme ti hlavu“

Relax
6. 5. 2025
3/2025 INTERVIEW

VÝHERCI: Soutěž o vstupenky na koncert Ghosh

Relax
5. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ